Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Chcą Państwo więcej informacji?

Doradcy Handlowi ds. Sprzedaży Flotowej

Gdynia  
Adam Rycerski BMG Goworowski Sp. z o.o.
ul. Łużycka 9
81-537 Gdynia
E-mail: adam.rycerski@bmg.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 58 660 49 70
Tel. kom.: +48 666 048 729
Łódź  
Dariusz Kaczmarek Auto-Studio Mercedes-Benz
ul. Rokicińska 78
92-302 Łódź
E-mail: dariusz.kaczmarek@auto-studio.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 42 666 77 00
Tel. kom.: +48 504 839 284
Poznań  
Jakub Dembiński Duda-Cars S.A. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz
ul. Ptasia 4
60-319 Poznań
E-mail: jakub.debinski@mbmotors.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 61 864 44 69
Tel. kom.: +48 885 700 484
Warszawa  
Piotr Kowalski Auto Idea  Autoryzowany Dealer Mercedes – Benz
E-mail: piotr.kowalski@autoidea.mercedes-benz.pl
Tel.:  (22) 732 74 28
Tel. kom: +48 785 505 301
Jakub Iwan Auto Idea  Autoryzowany Dealer Mercedes – Benz
E-mail: jakub.iwan@autoidea.mercedes-benz.pl
Tel.:  (22) 732 74 17
Tel. kom.: +48 728 440 906
Sebastian Mitoraj Auto Idea  Autoryzowany Dealer Mercedes – Benz
AMG Performance Dealer
E-mail: sebastian.mitoraj@autoidea.mercedes-benz.pl
Tel.:  (22) 732 74 08
Tel. kom.: +48 728 440 903
Konrad Doroszkiewicz MB Motors Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
E-mail: konrad.doroszkiewicz@mbmotors.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 22 726 59 00
Tel. kom.: +48 604 543 159
Edyta Kijo MB Motors Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
E-mail: edyta.kijo@mbmotors.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 22 726 59 00
Tel. kom.: +48 660 487 600
Mikołaj Bąk Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
mikolaj.bak@daimler.com
Tel. +48 22 312 70 18
Tel. kom.: +48 698 697 018
Marcin Macuba Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
marcin.macuba@daimler.com
Tel. +48 22 312 70 11
Tel. kom.: +48 698 697 011
Marek Jaszewski Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa
marek.jaszewski@daimler.com
Kom. +48 698 697 014
Tel. kom.: +48 22 312 70 14
Wrocław  
Michał Białas Mirosław Wróbel Sp. z o.o.
ul. Klecińska 155
54-411 Wrocław
E-mail: michal.bialas@wrobel.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 71 358 58 41
Tel. kom.: +48 692 444 019
Justyna Frewer Mirosław Wróbel Sp. z o.o.  
ul. Klecińska 155
54 -411 Wrocław
justyna.frewer@wrobel.mercedes-benz.pl
tel. +48 71 358 58 41
Aleksandra Mamala Mirosław Wróbel Sp. z o.o.
ul. Klecińska 155
54-411 Wrocław
E-mail: aleksandra.mamala@wrobel.mercedes-benz.pl
Tel.: +48 71 335 98 41
Tel. kom.: +48 692 444 890

National Key Account Managers

Warszawa  
Agnieszka Sadowska Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
E-mail: agnieszka.sadowska@daimler.com
Tel.: +48 22 312 73 71
Tel. kom.: +48 698 697 371
Maciej Zakrzewski Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa
E-mail: maciej.zakrzewski@daimler.com
Tel.: +48 22 312 73 66
Tel. kom.: +48 698 697 366

Poleć tę stronę innym

Klienci flotowi

Użytkownicy aut służbowych

Osoby prowadzące samodzielną działalność

Grupy zawodowe

Diplomatic Sales