Potęga woli.

Drive Kit Plus do iPhone’a ®

„Drive Kit Plus do iPhone’a®” integruje iPhone’a® 4/4S z Klasą E. Integracja ta odbywa się poprzez współdziałanie aplikacji Mercedes-Benz o nazwie „Digital DriveStyle” z zainstalowanym w pojeździe złączem „Drive Kit Plus do iPhone’a®”, które służy do podłączenia i ładowania iPhone’a®.

Aplikacja „Digital DriveStyle” dostępna jest bezpłatnie w iTunes® App Store[1]. Posiada ona rozliczne funkcje, gładko wkomponowane w nowy, rewolucyjny interfejs użytkownika i udostępniane na pokładowym wyświetlaczu[2]. Aplikację „Digital DriveStyle” obsługuje się bezpiecznie i wygodnie, przy podłączonym iPhone’ie®, za pomocą ergonomicznie dopracowanego sterownika.

Oto niektóre funkcje aplikacji »Digital DriveStyle«:

  • Postępowe rozwiązanie nawigacyjne firmy Garmin® z informacjami o ruchu drogowym podawanymi w czasie rzeczywistym w oparciu o Internet, wyszukiwaniem celów użytecznych oraz 3-wymiarowym widokiem mapy.
  • Lokalne wyszukiwanie celów użytecznych powered by Google™, widok StreetView™, pobieranie celów do nawigacji.
  • Siri™[3] służy jako osobisty asystent, odpowiadający na pytania użytkownika oraz wykonujący polecenia, które wymagałyby wprowadzania ręcznego.
  • AUPEO! Personal Radio z indywidualnym programem muzycznym.
  • Radio internetowe rozgłośni krajowych i zagranicznych.
  • Dostęp do tytułów utworów zapisanych na iPhone’ie®.
  • Głośne odczytywanie feedów na Facebooku® oraz tweetów na Twitterze® od znajomych[4].
  • Interakcja społecznościowa – poprzez sharing i posting np. aktualnego utworu muzycznego lub celu nawigacyjnego na Facebooku® i Twitterze®.
  • Glympse™: powiadamianie znajomych w czasie rzeczywistym o swojej lokalizacji, prędkości jazdy i obliczonym czasie przybycia na miejsce.
  • Intuicyjny CarFinder z automatycznym zapisywaniem lokalizacji pojazdu w iPhone’ie®. Zintegrowana w iPhone’ie® nawigacja dla pieszych pozwala wygodnie trafić z powrotem do samochodu.

[1] Aplikacja „Digital DriveStyle” dostępna jest w sklepach iTunes® App Store w Niemczech, Francji, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu i Holandii. Planowane jest dołączenie kolejnych krajów.

[2] W połączeniu z Audio 20 CD lub z systemem COMAND Online.

[3] Tylko audio.

Listę poleceń Siri™ znajdą Państwo pod adresem http://digitaldrivestyleapp.com

[4] Dostępne języki: niemiecki, angielski, włoski, francuski, hiszpański, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, fiński, portugalski.

Poleć tę stronę innym

Wybrane akcesoria w zależności od modelu