Nowy Arocs.

Nowa siła na budowie.

Nowy Arocs w unikalny sposób łączy siłę, wytrzymałość i wydajność, kontynuując ponad 110-letnią, pełną sukcesów tradycję pojazdów budowlanych Mercedes-Benz. Co więcej, dzięki innowacyjnej, perspektywicznej technologii nowy Arocs otwiera tej bogatej tradycji drogę do przyszłości, demonstrując przy każdym zastosowaniu, skąd pochodzi i do czego został stworzony.

Wyróżniające się dynamiką i obciążalnością konfiguracje napędu sprawiają, że Arocs poradzi sobie w każdej sytuacji, ponieważ potrafi niezawodnie przenieść swoją dużą moc na drogę – nawet w bardzo trudnych warunkach. To zasługa solidnej, wytrzymałej i cechującej się szczególnie dużą obciążalnością konstrukcji układu jezdnego, zawieszenia oraz ramy.

Solidną podstawę Państwa sukcesu stanowi również wysoka wydajność nowego Arocsa. Oprócz niskiego zużycia paliwa standardowych silników Euro VI na szczególnie ekonomiczną eksploatację składają się również wydłużona żywotność wielu części, niskie koszty napraw i serwisowania, a także duża przyjazność w zabudowie i szeroka oferta wariantów do niemal wszystkich zastosowań w transporcie budowlanym. Podsumowując: Arocs może mieć wszystko, czego wymaga praktyka. Na budowie i na drodze. Wystarczy wsiąść, aby doświadczyć nowej siły na budowie.

WebSpecial „Arocs”

Nowa siła na budowie.

Transport online

Wirtualny magazyn dla branży transportowej