Maksymalne przystosowanie do maksymalnych obciążeń.

Arocs Loader i Arocs Grounder.

Konstrukcje pojazdu przystosowane do wymogów branżowych.

Dzięki nowemu Arocsowi transport budowlany będzie wydajniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Aby spełnić tę zapowiedź zarówno w zastosowaniach wymagających jak największej ładowności (np. pojazdy z naczepą wywrotką, betonomieszarki), jak i w przypadku pojazdów wykorzystywanych w trudnych warunkach terenowych, skonstruowaliśmy Arocsa Loader* i Arocsa Grounder*.

* Przewidywana dostępność niektórych typów pojazdu od 07/2013.

Do zadań transportowych wymagających większej ładowności.

Konstruując nowego Arocsa Loader, sprawdziliśmy wszystkie możliwości zmniejszenia masy własnej pojazdu, a następnie – o ile były one technicznie uzasadnione – konsekwentnie je wdrożyliśmy. W rezultacie nasze ciągniki siodłowe 4 x 2 mają zwiększoną ładowność i zaliczają się do najlżejszych w transporcie budowlanym, a nasze betonomieszarki 8 x 4/4 o dopuszczalnej masie całkowitej 32 t dzięki szczególnie niskiej masie własnej (maks. 9250 kg) są w stanie jednorazowo przewieźć aż 8 metrów sześciennych gotowego betonu. A to się opłaca. Od pierwszego dnia.

Do zastosowań wymagających większej obciążalności.

Arocs Grounder przystosowany jest do realizacji najtrudniejszych zadań w ekstremalnych warunkach. Innymi słowy: zastosowano w nim szereg rozwiązań technicznych, gwarantujących jeszcze większą wytrzymałość oraz szczególnie dużą stabilność i obciążalność.

Podsumowując, Arocs Loader i Arocs Grounder to dwaj specjaliści, którzy są w stanie wykonywać zadania w transporcie budowlanym z jeszcze większą efektywnością. Aby uzyskać więcej informacji i omówić indywidualną konfigurację pojazdu, prosimy skontaktować się z najbliższym dealerem Mercedes-Benz.

WIĘCEJ INFORMACJI