Nowa siła dla Twojej firmy.

Decydujące znaczenie w transporcie budowlanym ma nie tylko to, aby wygenerować potężną moc, ale również to, aby w każdej sytuacji sprawnie przenieść ją na drogę. Arocs doskonale potrafi obie te rzeczy. Każdego dnia i w każdym zastosowaniu związanym z transportem budowlanym.

Nowy Arocs poradzi sobie w każdej sytuacji, ponieważ standardowo wyposażyliśmy go w wytrzymałe i dynamiczne silniki Euro VI, zmodernizowany automatyczny system przełączania biegów Mercedes PowerShift 3 oraz nową, unikalną konstrukcję zawieszenia i ramy.

Wszystkie elementy układu napędowego wytwarzane są wyłącznie w zakładach Mercedes-Benz i przystosowane do szczególnych wymagań stawianych pojazdom do transportu budowlanego. Inteligentne sterowanie podzespołami napędowymi, wysoki moment obrotowy dostępnych silników oraz bardzo krótkie czasy przełączania biegów skrzyni Mercedes PowerShift 3 sprawiają, że do dyspozycji jest wyraźnie więcej mocy niż wcześniej.

Aby zagwarantować optymalną trakcję i sterowność, zastosowano precyzyjnie zestrojone ze sobą komponenty napędu, układu jezdnego i zawieszenia, doskonale dostosowane do poszczególnych zastosowań nowego Arocsa – zarówno na drodze i placu budowy, jak i w skrajnie trudnym terenie.

Podsumowując: Precyzyjnie dobrana kombinacja napędu i konstrukcji nośnej gwarantuje, że potężna siła napędowa Arocsa jest optymalnie przenoszona na podłoże i wykorzystywana zawsze w sposób celowy.