Nowa siła serwisu i usług.

Świadczenia serwisowe i usługi zwiększające wydajność.

Z myślą o sprawnym przebiegu pracy w Państwa firmie oferujemy nasze świadczenia serwisowe i usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nadzwyczaj ekonomicznej eksploatacji nowego Arocsa sprzyja nie tylko gęsta sieć naszych warsztatów na terenie Europy, ale również np. dopasowane usługi telematyczne, mobilnościowe i finansowe.

Świadczenia serwisowe i usługi zwiększające wydajność.

Jest też Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks – kompetentny partner w zakresie modyfikacji pojazdów według Państwa indywidualnych preferencji.

Należy również wspomnieć o karcie MercedesServiceCard i na przykład o szkoleniach Mercedes-Benz DriverTraining, podczas których kierowcy uczą się nie tylko ekonomicznego stylu jazdy zmniejszającego zużycie paliwa ale również bezpiecznego. W Centrum Informacji Branżowej (BIC) w Wörth (Niemcy) mogą Państwo zasięgnąć obszernych konsultacji oraz odbyć próbne jazdy porównawcze około 180 pojazdami z kompletną zabudową, a także dowiedzieć się szczegółów o naszych rozlicznych usługach.

Kolejny prężny element naszej struktury usługowej to TruckStore – partner Mercedes-Benz w zakresie pojazdów używanych, spełniający najwyższe wymagania naszych klientów. Spełnia je również pod każdym względem szeroka oferta akcesoriów do nowego Arocsa. Jak widać, robimy wszystko, aby zapewnić Państwu dobre samopoczucie w kabinie nowego Arocsa, zagwarantować stałą mobilność oraz trwałą ekonomiczność eksploatacji.

* Tylko w połączeniu z opcjonalnym systemem telematycznym FleetBoard®.