Usługi.

Doskonały serwis. Dla doskonałej ciężarówki.

Zwiększenie wydajności transportu oraz dyspozycyjności pojazdu w budowlanych branżach pomocniczych to także zasługa gęstej sieci warsztatów serwisowych z wydłużonymi godzinami otwarcia, usługi Service24h Mercedes-Benz, innych usług przyczyniających się do zwiększenia ekonomiczności, a także naszych specjalistów, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem. Bez żadnego ale.

Do wszelkich prac warsztatowych mają Państwo do dyspozycji około 1800 punktów serwisowych Mercedes-Benz na terenie całej Europy, z których wiele otwartych jest do godziny 22:00, a niektóre nawet do 24:00. Szybką pomoc w razie awarii lub wypadku zapewnia dostępna przez całą dobę usługa Service24h Mercedes-Benz. Wystarczy jeden telefon, abyśmy rozpoczęli szybkie działania na rzecz rozwiązania problemu. Ponadto dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi oraz sprawnej logistyce części możliwe są szczególnie krótkie czasy naprawy, a Państwa nowy Atego wraca do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe. Dodatkowym plusem w procesie naprawczo-serwisowym są dostępne po stałych cenach pakiety, w przypadku których z góry znają Państwo przyszłe koszty oraz czas trwania przeglądu lub naprawy. Kolejnym czynnikiem sprzyjającym utrzymaniu długiej sprawności technicznej i żywotności oraz zapewniającym zachowanie wartości pojazdu jest stosowanie Oryginalnych Części Mercedes-Benz.

TruckStore.

Partner Mercedes-Benz w zakresie samochodów używanych – przyjmie od Państwa w rozliczenie albo odkupi samochody ciężarowe niezależnie od marki. Oprócz szerokiego wyboru rozmaitych pojazdów TruckStore oferuje też np. 12-miesięczną gwarancję na cały układ napędowy. Na życzenie TruckStore zagwarantuje końcową wartość pojazdu i odkupi Państwa pojazd po upływie określonego okresu użytkowania.

DriverTraining.

Podczas szkolenia Mercedes-Benz DriverTraining można nauczyć się pełnego wykorzystania potencjału swojego Atego. Ponadto można też odbyć wszystkie etapy kwalifikacji przewidziane w niemieckiej ustawie o kwalifikacji kierowców zawodowych (BKrFQG). Szkolenie DriverTraining może na życzenie zostać przeprowadzone u Państwa w firmie lub u dealera Mercedes-Benz w Państwa okolicy.

WIĘCEJ INFORMACJI