Wysoka jakość, znakomita niezawodność i wydajność.

Widać to od razu – i widać po przebyciu tysięcy kilometrów: nowy Atego przekonuje pod każdym względem. Nie tylko bowiem zachowano znakomite właściwości jego poprzednika, ale również rozwinięto wszystkie zalety samochodu.

Trwałą wartość nowego Atego budują takie atrybuty jak wysoka jakość wykonania, duża niezawodność, a także wysoka trwałość użytkowa i odporność. Ponadto przewidziano wiele nowych elementów wyposażenia i rozwiązań technicznych, które sprawiają, że pod względem wydajności i zdolności do działania nowy Atego przekonuje zarówno w księgowości, jak i na placu budowy. Jego kolejne zalety to jeszcze większa przyjazność w zabudowie i zwiększona ekologiczność. Wszystkie te cechy podkreślają wartość nowego Atego, czyniąc go pojazdem pierwszego wyboru w budowlanych branżach pomocniczych.

Gdy wejdziemy w szczegóły, okaże się, że to między innymi zasługa nowych, ukierunkowanych na przyszłe wymagania i nadzwyczaj oszczędnych 4- i 6-cylindrowych silników rzędowych. Dzięki tym jednostkom napędowym nowy Atego już dziś w szczególnie ekonomiczny sposób spełnia normę emisji spalin Euro VI, która zacznie obowiązywać w roku 2014. Opcjonalny automatyczny system przełączania biegów Mercedes PowerShift 3, nowo zaprojektowane, ergonomiczne miejsce pracy kierowcy oraz poczucie szczególnej pewności i bezpieczeństwa podczas jazdy to kolejne atrybuty wyróżniające nowego Atego. Do tego dochodzi nowa stylistyka zewnętrzna oraz wewnętrzna kabiny kierowcy, która dodatkowo zwiększa wartość pojazdu. Jak widać, nowy Atego to prawdziwy zawodowiec w budowlanych branżach pomocniczych, doskonale sprawdzający się w codziennej eksploatacji i wydatnie przyczyniający się do tego, że praca jest jeszcze bardziej dochodowa. Zapraszamy do środka!