Nowy Antos.

Nowy pojazd na nowe czasy.

Nowy Antos. Kamień milowy i wyznacznik nowych standardów na przyszłość. Całkowicie nowa klasa samochodu ciężarowego, stworzona specjalnie do transportu dystrybucyjnego od 18 t po to, aby w każdym obszarze zastosowań w 100 procentach spełnić Państwa oczekiwania. Nowy Antos pozwala na jeszcze lepszą i ekonomiczniejszą realizację codziennych zadań, np. w transporcie żywności, handlu, dostawach kooperacyjnych, ale również jako pojazd z silosem czy pojazd-cysterna.

Zawdzięcza to praktycznym i wygodnym kabinom, spontanicznie reagującym i dynamicznym konfiguracjom układu napędowego z oszczędnymi i emitującymi znacznie mniej dwutlenku węgla silnikami Euro VI, a także szczególnie bezpiecznemu i solidnemu układowi jezdnemu.

Do tego dochodzą niskie koszty napraw i serwisowania, całościowa przyjazność w zabudowie oraz duża różnorodność oferty, np. typy pojazdów o konfiguracji ukierunkowanej na ładowność lub objętość ładunku.

Antos

Nowa klasa w ciężkim transporcie dystrybucyjnym.

Do ciężkiego transportu dystrybucyjnego od 18 t.

Konkludując, to ciężarówka, która swoją nową nazwą i nowym obliczem sięga w przyszłość. Ale przede wszystkim to ciężarówka, która do każdego zastosowania w transporcie dystrybucyjnym od 18 t oferuje rozwiązanie precyzyjne i dostosowane do konkretnego zadania.
Nowy Antos. Wystarczy wsiąść, aby przekonać się o nowej klasie w ciężkim transporcie dystrybucyjnym.

WIĘCEJ INFORMACJI