Nowy Atego.

Nowy wzorzec w transporcie dystrybucyjnym.

Dzięki nowym silnikom oraz szeregowi nowych rozwiązań technicznych i elementów wyposażenia nowy Atego wnosi do transportu dystrybucyjnego większą wartość, wydajność i niezawodność działania.

Wartość: W nowym Atego położono jeszcze większy nacisk na kluczowe walory. Nie tylko bowiem zachowano znakomite właściwości jego poprzednika, ale również rozbudowano wszystkie mocne strony pojazdu, takie jak wysoka jakość wykonania, znakomita niezawodność i trwała konstrukcja.

Działanie: Zawsze doskonale przygotowany do działania, nowy Atego dzięki licznym dodatkowym elementom wyposażenia jest dokładnie dostosowany do wymagań dzisiejszego transportu dystrybucyjnego. Pełne zachwytu wrażenia z jazdy zapewniają doskonała ergonomia i komfort, dynamiczne silniki Euro VI, automatyczny system przełączania biegów Mercedes PowerShift 3 i wiele innych rozwiązań.

Wydajność: Nawet o 5%* mniejsze zużycie paliwa, obniżone koszty serwisowania oraz system FleetBoard ® EcoSupport to tylko niektóre cechy nowego Atego, dzięki którym podczas każdej dostawy pojazd ten odznacza się dodatkową porcją wydajności.

Atego

Nowy wzorzec w transporcie dystrybucyjnym.

Nowa stylistyka zewnętrzna.

Nowo zaprojektowany, wyrazisty wygląd zewnętrzny Atego przemawia jednoznacznym językiem stylistycznym: Począwszy od zderzaka, poprzez standardowe światła do jazdy dziennej i zoptymalizowane aerodynamicznie, wyraziste linie nadwozia, aż po dach – wszystko jest nowe, jednolite i zaprojektowane w sposób typowy dla pojazdów Mercedes-Benz.

* Podczas jazdy w ruchu miejskim oszczędność w zużyciu paliwa jest nieco mniejsza niż na trasach podmiejskich czy autostradach.