Witamy w CharterWay Mercedes-Benz.

Precyzyjnie dopasowane usługi zapewnią Ci przewagę na drogach.

Zabezpieczenie mobilności jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu, umożliwiających utrzymanie konkurencyjności w ramach wciąż zaostrzającej się rywalizacji na rynku usług transportowych i logistycznych. W całym okresie użytkowania zakup pojazdu stanowi jedynie ułamek łącznych kosztów jego eksploatacji.

Wiedząc o tym, my z Mercedes-Benz CharterWay wyspecjalizowaliśmy się w wydajnych i ekonomicznych rozwiązaniach mobilnościowych. Dysponując najdłuższym doświadczeniem oraz najwyższym profesjonalizmem, proponujemy Państwu produkty wkraczające tam, gdzie jest jeszcze dużo do zrobienia – w problematykę ochrony przed ryzykiem, wysokiej dyspozycyjności pojazdu oraz przejrzystej kalkulacji kosztów.

Odpowiednie świadczenia oferujemy w całej Europie, w ramach trzech linii produktowych:

  • CharterWay Service to kontrakty serwisowe o różnych zakresach, takich jak kompleksowa opieka serwisowa, pakiety przeglądowe czy wydłużenie gwarancji.
  • CharterWay ServiceLeasing to połączenie w ramach jednej umowy kontraktów serwisowych z ofertą leasingu.
  • CharterWay Rent to oferta najmu zawierająca szereg dodatkowych usług przy stałej racie miesięcznej.

Usługi

Mobilność zapewniona.

ServiceLeasing

Więcej swobody dla inwestycji.

W ramach powyższych linii produktowych dostępne są produkty zaszeregowane według zakresu świadczeń. Uwzględniają one rosnące wymagania rynkowe oraz gwarantują odpowiednie, zindywidualizowane rozwiązania dla Państwa działalności biznesowej.