Mercedes-Benz Bank.

Znamy się na Twoim biznesie.

Aby zwiększyć ekonomiczność swojej działalności biznesowej, potrzebujesz takiego samochodu, na którym można polegać. Oraz takiego partnera finansowego, który zaoferuje Ci indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach.

Takim partnerem jest Mercedes-Benz Bank, należący do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata i zatrudniającej łącznie 7800 osób. Wraz z Mercedes-Benz Bank działają w Polsce dwie powiązane spółki: Mercedes-Benz Leasing Polska oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia. Mercedes-Benz Bank oferuje finansowanie pojazdów poprzez korzystny kredyt, leasing i wynajem długoterminowy, a także szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Finansowanie w Mercedes-Benz Bank wybiera ok. 40% spośród wszystkich Klientów decydujących się na zakup nowego Mercedesa lub smarta.

Firma odpowiedzialna społecznie i wspaniałe miejsce pracy.

Mercedes-Benz Bank jest firmą, która w swojej strategii uwzględnia nie tylko kwestie ekonomiczne, ale także aspekty społeczne, ekologiczne i etyczne swojej działalności gospodarczej. Konsekwentne działania firmy, mające na celu tworzenie przejrzystych relacji z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i społecznością lokalną, pozwalają uzyskać trwałą przewagę na rynku poprzez poprawę wizerunku firmy oraz budowę zmotywowanego i lojalnego zespołu pracowników, zadowolonych ze swojej pracy. Pracownicy Mercedes-Benz Bank w Polsce to zespół złożony z 90 osób o wysokich kwalifikacjach i motywacji. Prowadzone działania na rzecz satysfakcji pracowników i wspomaganie przez firmę ich rozwoju osobistego przynoszą wymierne efekty - w 2014 roku Mercedes-Benz Bank, jako jedyna polska firma z branży motoryzacyjnej oraz jedyna polska firma z branży finansowej, otrzymał wyróżnienie Instytutu Great Place to Work jako jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce, natomiast Daimler Financial Services został uznany za jedno z najlepszych miejsc pracy w Europie i na Świecie.