Nowy wymiar ekonomiczności.

Mniejsze zużycie paliwa, większa zyskowność. Od pierwszego dnia.

Projektując nowego Actrosa zakwestionowaliśmy wszystkie dotychczasowe rozwiązania. W rezultacie celem stało się znaczące obniżenie zużycia paliwa dzięki technologii BlueEfficiency Power, a także uzyskanie szczególnie niskich kosztów całkowitych dzięki dostosowanym specjalnie do Actrosa i ściśle ze sobą powiązanym świadczeniom serwisowym i usługom, takim jak na przykład montowany standardowo w ciężarówkach Mercedes-Benz system telematyczny FleetBoard. A wszystko po to, aby zwiększyć zyskowność naszych klientów.

Nowy Actros z silnikami rzędowymi Euro V wyróżnia się zużyciem paliwa niższym nawet o 7% w porównaniu z poprzednikiem, co czyni go bardzo oszczędnym pojazdem. Standardowe silniki Euro VI również tworzą wzorce – ich zużycie paliwa jest nawet o 5% niższe niż w przypadku poprzednich pojazdów z silnikiem Euro V. Silniki Euro VI są dostępne w czterech klasach pojemności skokowej i łącznie szesnastu klasach mocy – od 175 kW do 460 kW. Dzięki połączeniu tych nowo skonstruowanych, ekonomicznych silników z wieloma innymi innowacyjnymi rozwiązaniami nowy Actros jest pojazdem wzorcowym pod względem ekonomiczności. Znaczne oszczędności są też m.in. zasługą paliwooszczędnych podzespołów, oferowanego standardowo, udoskonalonego automatycznego systemu przełączania biegów Mercedes PowerShift 3, dopracowanej aerodynamiki i innowacyjnego systemu asystującego Predictive Powertrain Control.

Zyskowne rozwiązanie całościowe.

Aby mogli Państwo jeszcze lepiej wykorzystać potencjał techniczny nowego Actrosa, postawiliśmy na ściślejsze połączenie samochodu ciężarowego z oferowanymi usługami. Oferujemy więc różne, przygotowane specjalnie dla nowo skonstruowanego Actrosa świadczenia serwisowe i usługi, które znacznie zmniejszają koszty całkowite, tworząc nadzwyczaj dochodowe całościowe rozwiązanie. Składają się na nie m.in. takie elementy, jak standardowe zastosowanie nowoczesnych rozwiązań telematycznych, kompleksowa umowa serwisowa, korzystne warunki leasingu i kredytu z zagwarantowaną wysoką wartością końcową pojazdu oraz szkolenia przyczyniające się do zmniejszenia zużycia paliwa. W codziennej pracy przyniesie to Państwu: niskie koszty całkowite i wyższą dochodowość. Od pierwszego dnia.

WIĘCEJ INFORMACJI