CharterWay Service.

Tylko gotowy do eksploatacji pojazd użytkowy jest ekonomicznym pojazdem użytkowym.

W przypadku pojazdów użytkowych dyspozycyjność jest jednym z ważnych czynników warunkujących dochodowość biznesu. Ciągła eksploatacja wymaga jednak zawsze dobrego stanu technicznego pojazdów.
Aby zagwarantować mobilność i zachowanie wysokiej wartości floty, CharterWay Service oferuje rozwiązania, które zapewniają naprawy i przeglądy techniczne według indywidualnego zapotrzebowania. Na życzenie oferowany jest ponadto samochód zastępczy oraz wymiana i serwis ogumienia.

Podstawowa zasada to stałe raty, które czynią Państwa biznes przewidywalnym. Poszczególne produkty CharterWay Service są przy tym dobrane w taki sposób, żeby optymalnie spełniać potrzeby zarówno dużej floty w transporcie dalekobieżnym, jak i działającej lokalnie, niewielkiej firmy przewozowej. Dzięki temu można dokładnie kalkulować i gospodarować nawet w niepewnych czasach – niezależnie od przeznaczenia i wielkości floty.
Wszystkie produkty CharterWay Service oferują komfortową realizację poprzez kartę CharterWay ServiceCard, szerokie usługi administracyjne oraz rozbudowany system obsługi z wykorzystaniem europejskiej sieci autoryzowanych dealerów i serwisów Mercedes-Benz.

WIĘCEJ INFORMACJI