Usługi finansowe – finansowanie według potrzeb.

Oferowane przez nas formy kredytu umożliwiają mobilność w pełnym zakresie.

Kredyt klasyczny.

W naszym klasycznym modelu kredytowym zachowują Państwo swobodę finansową – jakąkolwiek wybiorą Państwo długość okresu umownego i wysokość udziału własnego. Zakres tej swobody mogą Państwo jeszcze zwiększyć, oddając w rozliczenie swój używany samochód.

Korzyści dla Państwa:

  • pojazd już w czasie trwania umowy i po jej zakończeniu pozostaje Państwa własnością
  • jasna podstawa kalkulacji
  • możliwa wcześniejsza spłata kredytu i zakończenie umowy kredytowej jak również jej wydłużenie
  • do wyboru mają Państwo raty malejące (nieco niższy łączny koszt odsetek) lub raty stałe (wygoda w spłacaniu kredytu)

Kredyt z ratą balonową.

Leasing.

Samochód Mercedes-Benz spełnia niejedno pragnienie. Chcemy jednak, aby zostały Państwu wolne środki na inne ważne sprawy. Ponoszą Państwo jedynie koszt ustalonych rat miesięcznych za użytkowanie, zaś samochód pozostaje własnością spółki Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.

  • Zadecydowawszy o wyposażeniu, kolorze i wszystkich dodatkach swojego samochodu, płacą Państwo jedynie za jego użytkowanie.
  • Wysokość miesięcznych rat leasingowych zależy od wpłaty wstępnej i okresu trwania umowy. Mogą Państwo zdecydować się na leasingowy produkt Lease&Drive, w którym wysokość rat miesięcznych zależy także od ustalonego przebiegu pojazdu. W takim przypadku pod koniec okresu umownego po prostu zwracają Państwo samochód dealerowi. Za przekroczenie uzgodnionego przebiegu kilometrowego płacą Państwo zgodnie z umową.
  • Wartość pozostała samochodu jest od samego początku zagwarantowana. Dodatkową korzyść może stanowić zawarte w umowie leasingowej opcjonalne ubezpieczenie GAP. W razie wypadku skutkującego szkodą całkowitą lub w razie kradzieży ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę między ceną fakturową pojazdu a kwotą odszkodowania uzyskaną od ubezpieczyciela komunikacyjnego.

Poleć tę stronę innym