Są w życiu rzeczy ważniejsze, niż myślenie o serwisowaniu samochodu.
Dlatego są Umowy Serwisowe Mercedes-Benz.

To, co najlepsze, albo nic. Ta dewiza jest wyrazem dążenia marki Mercedes-Benz do projektowania i konstruowania pierwszorzędnych i pożądanych pojazdów. Dotyczy to oczywiście również serwisu Mercedes-Benz. Jesteśmy tu Państwa niezawodnym partnerem we wszystkich sprawach i zadaniach związanych z Państwa Mercedesem ‒ od przeglądów technicznych i usług (na przykład gwarancji mobilności) po części, takie jak obręcze kół i opony.

Co dokładnie oznacza to partnerstwo, dowiedzą się Państwo z informacji o Umowach Serwisowych Mercedes-Benz. Wybierając ofertę najatrakcyjniejszą dla siebie, otrzymają Państwo dodatkowo coś cennego: brak zmartwień. Zyskiem będzie jednocześnie wysoka jakość serwisu ‒ Państwa auto trafi w ręce doskonale wykwalifikowanych specjalistów, którzy zastosują wyłącznie Oryginalne Części Mercedes-Benz.

Umowy Serwisowe Mercedes-Benz niosą cenne korzyści:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa ‒ Państwa Mercedes jest u nas w najlepszych rękach, zawsze doskonale serwisowany.
  • Zwiększenie możliwości planowania: Dzięki stałym ratom miesięcznym, zyskują Państwo lepszą kontrolę nad wydatkami i przejrzystość kosztów.
  • Zwiększenie spokoju: Na swoim samochodzie mogą Państwo zawsze polegać, a więc zyskują Państwo dobre samopoczucie podczas jazdy.

Poleć tę stronę innym

Klasa A

Fascynacje

Wszystkie fakty

Doradztwo i zakup

(PLN)
Cena całkowita z VAT od 123 200