Z nową aplikacją w drogę!

Drive Kit Plus do iPhone’a® [1]

Zestaw Drive Kit Plus do iPhone’a® w dużym stopniu integruje Państwa iPhone’a® 4/4S z Klasą A. Integracja odbywa się w wyniku współdziałania aplikacji Mercedes-Benz funkcjonującej pod nazwą „Digital DriveStyle” oraz złącza zestawu Drive Kit Plus do iPhone’a® w samochodzie, służącego do podłączania i ładowania iPhone’a®.

Aplikacja „Digital DriveStyle” jest bezpłatnie dostępna w sklepie iTunes® App Store [2]. Oferuje ona wiele funkcji, płynnie zintegrowanych w nowym, rewolucyjnym interfejsie użytkownika, prezentowanym na wyświetlaczu samochodu [3]. Bezpieczną i wygodną obsługę aplikacji „Digital DriveStyle” przy podłączonym iPhone’ie® umożliwia ergonomicznie umieszczony sterownik.

Niektóre funkcje aplikacji „Digital DriveStyle”:

  • Nowoczesna nawigacja Garmin® z internetowymi informacjami o ruchu drogowym podawanymi w czasie rzeczywistym, funkcją wyszukiwania punktów specjalnych i trójwymiarową wizualizacją map.
  • Lokalne wyszukiwanie punktów specjalnych poprzez Google™ ze Street View™ i przenoszeniem ich do nawigacji.
  • Osobiste radio AUPEO!™ z indywidualnym programem muzycznym.
  • Radio internetowe z krajowymi i międzynarodowymi stacjami.
  • Dostęp do tytułów utworów zachowanych w pamięci iPhone’a®.
  • Głośnie odczytywanie feedów (Facebook®) i tweetów (Twitter®) od przyjaciół [4].
  • Interaktywne funkcje społecznościowe – np. możliwość publikowania tytułu aktualnie odtwarzanego utworu czy celu nawigacji na Facebooku® lub Twitterze®.
  • Glympse™: informowanie przyjaciół w czasie rzeczywistym o miejscu pobytu, prędkości samochodu czy obliczonym czasie przybycia.
  • Intuicyjny lokalizator pojazdu z funkcją automatycznego zapamiętywania lokalizacji samochodu w iPhone’ie®. Zintegrowana nawigacja dla pieszych w iPhone’ie® pozwoli wygodnie odnaleźć swój samochód.

[1] Przewidywana dostępność od 4. kwartału 2012 r.

[2] Aplikacja „Digital DriveStyle” dostępna w sklepach iTunes® App Store w Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Austrii i Szwajcarii. Kolejne kraje w iTunes® App Store dostępne wkrótce.

[3] W połączeniu z systemem Audio 20 CD lub COMAND Online.

[4] Języki: niemiecki, angielski, włoski, francuski.

Poleć tę stronę innym

Wybrane akcesoria w zależności od modelu