Zestaw Drive Kit Plus do iPhone’a®.

Dostęp do Internetu w każdej chwili.

Zestaw Drive Kit Plus do iPhone'a® integruje iPhone'a® 5/5s/5c/4/4s z Państwa samochodem [1]. Integracja ta odbywa się poprzez współdziałanie aplikacji Mercedes-Benz o nazwie „Digital DriveStyle” z zainstalowanym w pojeździe złączem „Drive Kit Plus do iPhone’a®”, które służy do podłączenia i ładowania iPhone’a®. Aplikacja „Digital DriveStyle” jest bezpłatnie dostępna w sklepie iTunes® App Store [2].

Posiada ona rozliczne funkcje, gładko wkomponowane w nowy, rewolucyjny
interfejs użytkownika i udostępniane na wyświetlaczu samochodu [3].
Aplikację „Digital DriveStyle” obsługuje się bezpiecznie i wygodnie, przy podłączonym
iPhone’ie®, za pomocą ergonomicznie dopracowanego sterownika.

Oto niektóre funkcje aplikacji „Digital DriveStyle”:

  • Aplikacja Siri™ [4] może pełnić funkcję osobistego asystenta. Znajduje ona adekwatne odpowiedzi na pytania użytkownika i wykonuje polecenia, które zwykle wymagałyby ingerencji manualnej.
  • AUPEO! – osobiste radio z indywidualnym programem muzycznym.
  • Dostęp do tytułów utworów zachowanych w pamięci iPhone’a®
  • Funkcja lokalnego wyszukiwania celów specjalnych powered by Google™, widok StreetView™, pobieranie celów do nawigacji.
  • Glympse™: powiadamianie znajomych w czasie rzeczywistym o swojej lokalizacji, prędkości jazdy i obliczonym czasie przybycia na miejsce.
  • Głośne odczytywanie feedów na Facebooku® oraz tweetów na Twitterze® od znajomych [5].
  • Interakcja społecznościowa – poprzez sharing i posting np. aktualnego utworu muzycznego lub celu nawigacyjnego na Facebooku® i Twitterze®.
  • Intuicyjny CarFinder z automatycznym zapisywaniem lokalizacji pojazdu w iPhone’ie®. Zintegrowana w iPhone’ie® nawigacja dla pieszych pozwala wygodnie trafić z powrotem do samochodu.
  • Nowoczesna nawigacja Garmin® z pobieranymi z Internetu, przekazywanymi w czasie rzeczywistym informacjami o ruchu drogowym, funkcją wyszukiwania celów specjalnych i trójwymiarowym widokiem map.
  • Radio internetowe z rozgłośniami krajowymi i zagranicznymi.

[1] Tylko dla pojazdów do roku produkcji 10/2014.

[2] Aplikacja „Digital DriveStyle” dostępna jest w sklepach iTunes® App Store w Niemczech, Francji, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu i Holandii. Planowane jest dołączenie kolejnych krajów.

[3] W połączeniu z Audio 20 CD.

[4] Tylko audio. Listę poleceń Siri™ znajdą Państwo pod adresem http://digitaldrivestyleapp.com

[5] Dostępne języki: niemiecki, angielski, włoski, francuski, hiszpański, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, fiński, portugalski.

Poleć tę stronę innym

Wybrane akcesoria w zależności od modelu