Najlepsza rozrywka.

U nas również tylne siedzenia są pierwszorzędne.

iPad® Fond-Integration

Dzięki komfortowej stacji dokującej, mogą Państwo w swoim Mercedesie w ergonomiczny i bezpieczny sposób korzystać z iPada® wraz z jego wszystkimi znanymi funkcjami. Wszystkie wejścia, na przykład do słuchawek lub kabla do ładowania, pozostają dostępne. Uchwyt mocowany jest na zagłówku i można go przechylać oraz obracać o 90 stopni. Dostępna do iPada®, iPada® 2, iPada® 3 i iPada® 4.

  System multimedialny z tyłu [1]

  Elegancki system DVD z dwoma doskonałymi przechylanymi kolorowymi monitorami o przekątnej 17,8 umożliwia oglądanie filmów DVD, ulubionych zdjęć czy nawet granie w gry wideo. Pasażerowie siedzący z tyłu będą zachwyceni nie tylko podczas jazdy, ale i poza samochodem, ponieważ monitory można łatwo wyjąć z uchwytów i dzięki dołączonemu zasilaczowi 230 V/12 V użytkować w każdym miejscu. Inne urządzenia lub nośniki danych można podłączyć poprzez złącze AV-in, USB, AUX i czytnik kart pamięci SD. Dostępny oddzielnie kabel wideo umożliwia odtwarzanie plików wideo i zdjęć z zewnętrznych źródeł.

  System zawiera dwie pary słuchawek na podczerwień oraz pilota radiowego. Stacje dokujące, mocowane w bezpieczny sposób przy fotelu, są zabezpieczone przed kradzieżą.

   [1] Do późniejszego montażu systemu w Państwa Mercedesie nie jest konieczne przygotowanie fabryczne.

   Poleć tę stronę innym

   Wybrane akcesoria w zależności od modelu