Dostęp do Internetu w każdej chwili.

Stali użytkownicy internetowych technologii chcą mieć je zawsze w zasięgu ręki. Czy chcieliby Państwo korzystać z iPhone’a® 5s również podczas jazdy Mercedesem GLA? Proponowanym przez nas rozwiązaniem jest zestaw Drive Kit Plus do iPhone’a®.

Zestaw Drive Kit Plus do iPhone’a®

Zestaw Drive Kit Plus do iPhone’a® pozwala w szerokim zakresie korzystać ze swojego iPhone’a® [1] w samochodzie: wystarczy tylko podłączyć iPhone’a® do złącza w samochodzie i w sklepie iTunes® App Store [2] pobrać bezpłatną aplikację Digital DriveStyle Mercedes-Benz oraz zainstalować ją na swoim iPhone’ie®.

Aplikacja Digital DriveStyle dostępna jest bezpłatnie w iTunes App Store. Posiada ona rozliczne funkcje, gładko wkomponowane w nowy, rewolucyjny interfejs użytkownika i udostępniane na pokładowym wyświetlaczu [3]. Aplikację Digital DriveStyle obsługuje się bezpiecznie i wygodnie, przy podłączonym iPhone’ie®, za pomocą ergonomicznie dopracowanego sterownika samochodu.

Niektóre funkcje Drive Kit Plus z aplikacją „Digital DriveStyle”:

  • AUPEO! Personal Radio z indywidualnym programem muzycznym. Radio internetowe rozgłośni krajowych i zagranicznych. Dostęp do tytułów utworów zapisanych na iPhone’ie®.
  • Facebook i Twitter: wyświetlanie i głośne odczytywanie feedów na Facebooku® oraz tweetów na Twitterze®. „Sharing” i „Posting”, np. aktualnego utworu muzycznego lub celu nawigacyjnego na Facebooku® i Twitterze®.
  • Google Places™: możliwość bieżącego wyszukiwania celów specjalnych (punktów POI) w oparciu o Internet.
  • Google™ Traffic: przegląd bieżących informacji o ruchu drogowym poprzez mapy Google Maps™.
  • Nowoczesne rozwiązanie nawigacyjne firmy Garmin® z informacjami o ruchu drogowym podawanymi w czasie rzeczywistym w oparciu o Internet, wyszukiwaniem celów specjalnych oraz trójwymiarowym widokiem map.
  • Powered by Google™: lokalne wyszukiwanie celów specjalnych z widokiem StreetView™ i pobieraniem celów do nawigacji.
  • Siri™ [4]: służy jako osobisty asystent, odpowiadający na pytania użytkownika oraz wykonujący polecenia, które wymagałyby wprowadzania ręcznego.

[1] Zestaw dostępny do iPhone’a® 5/5s/5c/4/4s.

[2] Aplikacja Digital DriveStyle dostępna jest w sklepach iTunes® App Store w Niemczech, Francji, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Grecji, Słowacji, Węgrzech, Czechach, USA i Kanadzie. Planowane jest dołączenie kolejnych krajów.

[3] W połączeniu z Audio 20 CD lub z systemem COMAND Online.

[4] Tylko audio. Listę poleceń Siri™ znajdą Państwo pod adresem http://drive-kit-plus.com

Poleć tę stronę innym

Wybrane akcesoria w zależności od modelu