Nasze systemy bezpieczeństwa dla dzieci.

Bezpieczne i komfortowe.

Bezpieczeństwo dzieci Mercedes-Benz

Państwa samochód jest wyposażony w układ automatycznego wyłączania poduszki powietrznej przy fotelu obok kierowcy automatycznym układem rozpoznawania obecności pasażera bądź fotelika (kod wyposażenia dodatkowego U10). Po zamontowaniu fotelika dziecięcego na fotelu obok kierowcy, poduszka powietrzna przy tym fotelu dezaktywuje się automatycznie. Wszystkich fotelików dziecięcych można używać także na fotelach bez mocowań ISOFIX. Foteliki dziecięce Mercedes-Benz są dostępne w deseniu "Limited Black".

Ich obicia są bardzo wytrzymałe i nadają się do prania. Opcjonalnie do fotelików dziecięcych "BABY-SAFE plus II", "DUO plus" i "KIDFIX" oferujemy wymienne pokrowce na zagłówek w kolorze flanelowoszarym lub w czerwieni chili.

  Fotelik dziecięcy "BABY-SAFE plus II"

  Zoptymalizowane bezpieczeństwo – duże zagłębienie fotelika zapewnia wysoką ochronę przed uderzeniem z boku. Specjalne obicia odciążają wrażliwe miejsca na ciele najmłodszych dzieci w wieku do ok. 15 miesięcy (do 13 kg).

   Fotelik dziecięcy "DUO plus"

   Optymalne bezpieczeństwo małych dzieci od ok. 8 miesięcy do 4 lat (9-18 kg). Do standardowego wyposażenia należą m.in. TopTether (dodatkowy pas służący do unieruchomienia górnej części fotelika), pas barkowy z regulacją wysokości i kanaliki wentylacyjne oraz mocowania ISOFIX. Fotelik z regulacją pochylenia.

    Fotelik dziecięcy "KIDFIX"

    Poleć tę stronę innym

    Wybrane akcesoria w zależności od modelu