Gwarancje mobilności Mercedes-Benz.

Troszczymy się o Państwa. Na terenie całej Europy. Mobilo Mercedes-Benz.

Mobilo Mercedes-Benz: Świadczenia

Świadczenia w razie dużych i drobnych awarii, wypadków i aktów wandalizmu gdy wizyta w warsztacie związana ze świadczeniami grzecznościowymi lub gwarancyjnymi zajmuje więcej niż 2 roboczogodziny [1]
  Dwa lata od daty pierwszej rejestracji, następnie między kolejnymi przeglądami serwisowymi przez maksymalnie 30 lat 2 lata od daty pierwszej rejestracji, opcjonalnie wydłużenie gwarancji
Dojazd i powrót z miejsca awarii
Koszty przejazdu serwisanta na miejsce awarii.
x  
Pomoc na miejscu zdarzenia
Drobne naprawy na miejscu zdarzenia do kwoty 150,-€ z VAT. (z pokrycia wyłączone są dalsze koszty materiałowe dotyczące opon, akumulatorów, kluczyków oraz płynów eksploatacyjnych i materiałów zużywających się)
x  
Holowanie
Holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz.
x  
Taksówka / usługa przewozowa / środki transportu publicznego
Skorzystanie z taksówki, usługi przewozowej lub lokalnego transportu publicznego do kwoty 65,-€ z VAT.
x x
Odbiór i dowóz samochodu po naprawie
Dowóz samochodu po naprawie w promieniu 50 km od autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz.
  x [2]
Samochód zastępczy
Podstawienie samochodu zastępczego na czas naprawy – maksymalnie na 3 dni robocze. Przyjmuje się zasady powszechnie przyjęte na rynku (np. udział własny w przypadku samochodów wypożyczonych). Typ samochodu zastępczego zależy od dostępności. Nie są pokrywane dalsze koszty, np. płynów i smarów itd.
x x
Alternatywnie do pojazdu zastępczego: koszty dalszej podróży samolotem lub koleją, za Państwa i osoby współpodróżujące, w obie strony, pokrywamy do kwoty 400,- € z VAT. x  
Hotel
Nocleg w pokoju hotelowym ze śniadaniem na czas naprawy, maksymalnie przez 3 dni robocze, za Państwa i osoby współpodróżujące.
x  
Transport pojazdu
Odbywa się na zasadzie transportów zbiorczych. Termin dostarczenia do macierzystego serwisu może być różny, zależnie od odległości i miejsca powstania szkody. Jeśli przywrócenie gotowości Państwa Mercedesa do jazdy nie jest możliwe w ciągu trzech dni roboczych, na życzenie organizujemy transport Państwa Mercedesa do wskazanego autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz.
x  
Pomoc organizacyjna
Gdy to konieczne, centrum obsługi klienta Mercedes-Benz udziela wsparcia organizacyjnego, np. organizując pomoc tłumacza lub prawnika.
x  

Mobilo Mercedes-Benz: Obszar obowiązywania.

Albania Grecja Norwegia
Andora Hiszpania Polska
Austria Holandia Portugalia
Belgia Irlandia Rumunia
Bośnia i Hercegowina Islandia Serbia
Bułgaria Kosowo Słowacja
Chorwacja Liechtenstein Słowenia
Cypr (Północny i Południowy) Litwa Szwajcaria
Czarnogóra Luksemburg Szwecja
Czechy Łotwa Turcja
Dania Macedonia Ukraina
Estonia Malta Węgry
Finlandia Mołdawia Wielka Brytania
Francja Monako Włochy
Gibraltar Niemcy  

[1] Dotyczy napraw wykonywanych w związku z gwarancją na pojazd fabrycznie nowy, odpowiedzialnością cywilną za wady fizyczne pojazdu lub na zasadzie świadczenia grzecznościowego, i trwającymi dłużej niż dwie godziny.

Proszę zawczasu skontaktować się z autoryzowanym serwisem Mercedes-Benz, aby mógł on zaplanować Państwa mobilność, podczas gdy Państwa auto będzie przebywać w warsztacie.

[2] Zamiennie z innymi świadczeniami mobilnościowymi

[3] Nie dotyczy europejskich terytoriów zamorskich

Poleć tę stronę innym