Umowa serwisowa.

Korzystaj z życia. My zajmiemy się Twoim Mercedesem.
Dzięki Umowom Serwisowym Mercedes-Benz.

Teraz można wybrać wyższe bezpieczeństwo finansowe i uwolnić się od trosk dzięki dopasowanemu do Państwa i Państwa Mercedesa pakietowi serwisowemu.

To, co najlepsze, albo nic. Ta dewiza jest wyrazem dążenia marki Mercedes-Benz do projektowania i konstruowania pierwszorzędnych i pożądanych pojazdów. Dotyczy to oczywiście również serwisu Mercedes-Benz. Jesteśmy tu Państwa niezawodnym partnerem we wszystkich sprawach i zadaniach związanych z Państwa Mercedesem ‒ od przeglądów technicznych i usług (na przykład gwarancji mobilności) po części, takie jak obręcze kół i opony.

Co dokładnie oznacza to partnerstwo, dowiedzą się Państwo z informacji o pakietach serwisowych Mercedes-Benz. Wybierając ofertę najatrakcyjniejszą dla siebie, otrzymają Państwo dodatkowo coś cennego: brak zmartwień. Zyskiem będzie jednocześnie wysoka jakość serwisu ‒ Państwa auto trafi w ręce doskonale wykwalifikowanych specjalistów, którzy zastosują wyłącznie Oryginalne Części Mercedes-Benz.

Pakiety serwisowe Mercedes-Benz niosą cenne korzyści:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa ‒ Państwa Mercedes jest u nas w najlepszych rękach, zawsze doskonale serwisowany.
  • Zwiększenie możliwości planowania ‒ dzięki stałym ratom miesięcznym, zyskują Państwo lepszą kontrolę nad wydatkami i przejrzystość kosztów.
  • Zwiększenie spokoju ‒ na swoim samochodzie mogą Państwo zawsze polegać, a więc zyskują Państwo dobre samopoczucie podczas jazdy.

[1] Dotyczy nowych pojazdów, od roku do 6 lat i od 10 000 do 200 000 km.

[2] Dotyczy okładzin i tarcz hamulcowych, pasków klinowych i wycieraczek. Dotyczy nowych pojazdów do maks. 10 lat i od 20 000 do 200.000 km; dla pojazdów używanych do maks. 10 lat i od 10 000 do 200.000 km.

[3] Dotyczy nowych pojazdów do maks. 10 lat i od 20 000 do 200.000 km; dla pojazdów używanych do maks. 10 lat i od 10 000 do 200.000 km.