Siła na budowie. Arocs od 18 do 41 ton.

Do każdego zadania budowlanego, na każdy plac budowy i na drogi dojazdowe.

Od podwozi ciężarowych, poprzez betonomieszarki, po ciężkie wywrotki – Atego i Arocs, jako pojazdy drogowe i pojazdy z napędem na wszystkie koła, to prawdziwi profesjonaliści budowlani. Dzięki swej wszechstronności oferują odpowiednie rozwiązanie do niemalże każdego zadania, w każdym segmencie branży budowlanej.

Arocs od 18 do 41 t jest specjalistą do ciężkich zadań. Swą wysoką moc niezawodnie przenosi na koła zarówno na bezdrożach, jak i na drogach. Dzięki dynamicznym konfiguracjom układu napędowego oraz wytrzymałej konstrukcji układu jezdnego, zawieszenia i ramy z werwą radzi sobie w każdej sytuacji jezdnej. Poza tym w ofercie jest Arocs do 250 ton – ciągnik siodłowy zaprojektowany i skonstruowany specjalnie do przewozu szczególnie ciężkich i dużych ładunków.

Ekonomiczna eksploatacja Atego i Arocsa jest ponadto zasługą oszczędnych silników Euro VI, zwiększonej trwałości wielu elementów konstrukcyjnych, niskich kosztów napraw i przeglądów technicznych oraz wysokiej przyjazności w zabudowie.

Krótko mówiąc: Mercedes-Benz oferuje to, czego wymaga praktyka. Na placu budowy i na drodze. Przekonaj się sam.