Ułatwienia w transporcie ciężkim.

Arocs do 250 ton.

Arocs do 250 ton to pojazd, który od początku do końca zaprojektowano i skonstruowano do przewozu szczególnie ciężkich i dużych ładunków. Co więcej, Arocs do 250 ton wyznacza wzorce komfortu, osiągów i elastyczności. Zarówno na pierwszy rzut oka, podczas każdej jazdy, jak też w czasie przerw na odpoczynek – jego kabiny kierowcy oferują dokładnie taki komfort pracy i mieszkania, jakiego potrzebują Państwo w transporcie ciężkim.

Mocne i niezawodne silniki Euro VI, automatyczny system przełączania biegów Mercedes PowerShift 3 oraz np. turbosprzęgło z retarderem składają się na wytrzymały i skrajnie obciążalny układ napędowy, który zawsze udostępnia dokładnie taką moc, jakiej wymaga praktyka transportu ciężkiego.

Ażeby w pełni wykorzystać potężną moc silnika, wyposażyliśmy Arocsa do 250 ton w układ jezdny, zawieszenie i ramę o szczególnie wytrzymałej konstrukcji, dzięki czemu udostępniana siła napędowa jest precyzyjnie przenoszona na koła nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Maksymalną elastyczność i optymalne dostosowanie do rodzaju eksploatacji zapewnia różnorodność oferty wyposażenia i wzorów konstrukcyjnych, dzięki której możemy otrzymać perfekcyjnie skonfigurowany pojazd do praktycznie każdego zastosowania.