Atego od 7,5 do 16 ton.

Do każdego zadania budowlanego, na każdy plac budowy i na drogi dojazdowe.

Od podwozi ciężarowych, poprzez betonomieszarki, po ciężkie wywrotki – Atego i Arocs, jako pojazdy drogowe i pojazdy z napędem na wszystkie koła, to prawdziwi profesjonaliści budowlani. Dzięki swej wszechstronności oferują odpowiednie rozwiązanie do niemalże każdego zadania, w każdym segmencie branży budowlanej.

Atego od 7,5 do 16 t wyróżnia się w pomocniczych branżach budowlanych (np. ogrodnictwie, na miejskich placach budowy czy w firmach rzemieślniczych) swą wysoką jakością, doskonałą niezawodnością i odpornością. Arocs od 18 do 41 t jest specjalistą do ciężkich zadań. Swą wysoką moc niezawodnie przenosi na koła zarówno na bezdrożach, jak i na drogach. Arocs do 250 ton to także ciągnik siodłowy, który od początku do końca zaprojektowano i skonstruowano do przewozu szczególnie ciężkich i dużych ładunków.

Ekonomiczna eksploatacja Atego i Arocsa jest ponadto zasługą oszczędnych silników Euro VI, zwiększonej trwałości wielu elementów konstrukcyjnych, niskich kosztów napraw i przeglądów technicznych oraz wysokiej przyjazności w zabudowie.

Krótko mówiąc: Mercedes-Benz oferuje to, czego wymaga praktyka. Na placu budowy i na drodze. Przekonaj się sam.

Atego

Prawdziwy zawodowiec na budowie.