Zabudowy i modyfikacje.

Mercedes-Benz – solidny partner w zakresie zabudów i modyfikacji pojazdów.

Mercedes-Benz Trucks produkuje ciągniki siodłowe, kompletne pojazdy oraz podwozia ciężarowe jako podstawę do indywidualnej zabudowy, realizowanej przez producentów zabudów lub firmy wyspecjalizowane w przeróbkach pojazdów na życzenie. Spektrum możliwych zabudów zaczyna się od skrzyń ładunkowych i zabudów krytych plandeką, a kończy na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, takich jak pompy do betonu, wiertnice czy wozy transmisyjne. Naszą ambicją jest dostarczenie spełniającego wszelkie oczekiwania i przystosowanego do wszystkich rodzajów zabudów specjalnych, idealnego pojazdu bazowego do Państwa zastosowań – bezpośrednio z naszego zakładu w Wörth albo za pośrednictwem Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks, czyli naszego specjalisty od specjalistycznych przebudów.

Partnerska współpraca oraz regularna komunikacja między Mercedes-Benz a producentami zabudów stanowi przy tym istotny wkład w Państwa sukces biznesowy.
Mercedes-Benz Trucks to dla producentów zabudów wzorowy model współpracy. Jesteśmy Państwa partnerem w tym, aby zaoferować naszym wspólnym klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Istnieją przy tym rozmaite formy współpracy i kooperacji, dostosowane do specyfiki i potrzeb danego rynku.

WIĘCEJ INFORMACJI