FleetBoard i Ty. Ekonomiczność².

Będąc ciągle w drodze podejmują Państwo swoje codzienne wyzwania. FleetBoard pomoże Państwu skutecznie sobie z nimi radzić. Efektywne rozwiązania techniczne – zawsze z korzyścią dla Państwa.

  • Urządzenie DispoPilot – szybka komunikacja z centralą. Urządzenie to posiada kolorowy ekran dotykowy i skaner do odczytywania kodów kreskowych z jednostek opakowaniowych. Urządzenie można wyjmować z uchwytu. Kolejne jego funkcje to podpis cyfrowy oraz bezpośrednia komunikacja z centralą przy użyciu formularza zleceniowego oraz wiadomości tekstowych.
  • Usługa gospodarki czasem FleetBoard – dokładny pomiar czasów kierowania pojazdem i czasów odpoczynku. Wystarczy włożyć kartę kierowcy – i w drogę! Usługa gospodarki czasem FleetBoard precyzyjnie dokumentuje czas pracy kierowców w Państwa firmie. Dysponując cyfrowymi tachografami oraz usługą zarządzania tachografami FleetBoard można zdalnie odczytywać dane z karty kierowcy i z pamięci masowej pojazdu oraz archiwizować je. Do identyfikacji kierowcy służy włożona karta kierowcy FleetBoard lub karta kierowcy DTCO.
  • DispoPilot.guide – pozwala sprawnie dotrzeć do celu. Najnowszy terminal z dużym ekranem dotykowym, montowany na stałe w kabinie kierowcy. Podobnie jak w urządzeniu DispoPilot.mobile, zawarte jest tutaj najnowsze oprogramowanie nawigacyjne z atrybutami samochodów ciężarowych oraz inne funkcje, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu i uwzględnianie przewozu ładunków niebezpiecznych przy planowaniu kursów.
  • Raporty FleetBoard – informują o stylu prowadzenia pojazdu przez danego kierowcę. W oparciu o zmierzone zużycie paliwa oraz stopień zużycia części, system proponuje Państwu odpowiednie zmiany w stylu prowadzenia pojazdu. Za pomocą wiodącego systemu FleetBoard mogą Państwo porównywać się nie tylko w obrębie floty, ale również z najlepszymi konkurentami.
  • ProfiTraining – szkolenia prowadzone przez zawodowców i dla zawodowców: pod okiem szkoleniowców z Mercedes-Benz ProfiTraining mogą Państwo udoskonalić swój styl jazdy.

WIĘCEJ INFORMACJI