Trucker Academy. Jest wiele czynników sukcesu.

Pokażemy Ci wszystkie.

Mercedes-Benz Trucker Academy

Mercedes-Benz Trucker Academy: Mercedes wśród szkoleń kierowców.

Kto chce odnosić sukcesy w biznesie transportowym, potrzebuje właściwej techniki i właściwej wiedzy. Mercedes-Benz jako wiodący producent samochodów ciężarowych i największy organizator szkoleń dla kierowców od ponad 45 lat oferuje obie te rzeczy.

Nasi wykwalifikowani trenerzy dbają o to, aby Państwa kierowcy jeździli swoimi pojazdami jeszcze bezpieczniej i ekonomiczniej. Rozmaite moduły szkoleniowe pozwalają na dokonanie wyraźnego postępu – zarówno na drodze, jak i pod względem kosztów eksploatacji.

W Polsce szkoła doskonalenia techniki jazdy dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych istnieje od 2001 roku i działa pod nazwą „Trucker Academy”. Dysponujemy doskonale wyposażonymi specjalistycznymi samochodami treningowymi, które umożliwiają jednoczesne szkolenie do sześciu uczestników. Do chwili obecnej przeszkoliliśmy już ponad 10.000 kierowców. Mercedes-Benz Trucker Academy z nieodzownego obowiązku czyni wolne ćwiczenie, które przynosi rzeczywiste korzyści. Zapewnij sobie przewagę wiedzy, aby
wyprzedzić konkurencję.

Zespół Trucker Academy

Spot reklamowy Mercedes-Benz Trucker Academy

Spot reklamowy

Mercedes-Benz Trucker Academy

Całkowita ekonomiczność

Całkowita ekonomiczność

Każda ciężarówka kosztuje, nasza daje oszczędności.

Fuel Duel

Fuel Duel

Wykorzystaj lepiej ogromny potencjał ekonomiczności!

WIĘCEJ INFORMACJI