Referencje.

Piotr Magdziak, Magtrans

Jestem zadowolony ze szkolenia Trucker Academy, które zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i merytoryczny. Myślę, że wkrótce zobaczymy jego efekty w wynikach firmy, bo w transporcie każdy litr paliwa mniej przekłada się na znaczące oszczędności.
Zwróciłem uwagę na fakt, że szkolenie jest przygotowane tak, aby słabsi kierowcy mogli szybciej dorównać do najlepszych, co sprawia, że ich poziom staje się bardziej wyrównany.

  Piotr Magdziak, Magtrans

  Justyna i Piotr Machoccy, TRON

  Dzięki szkoleniu Trucker Academy nasi kierowcy poznali dokładnie możliwości Nowego Actrosa, łatwiej przychodzi im osiąganie wyników, które podnoszą efektywność całej firmy. A to przekłada się na wymierne korzyści dla wszystkich pracowników.

   Justyna i Piotr Machoccy, TRON

   Marcin Charzyński, Budokrusz

   Szkolenia Trucker Academy oceniam jako bardzo przydatne – nawet po jednym widać zmiany na korzyść, bo instruktorzy bardzo dobrze przekazują praktyczne wskazówki uławiające oszczędną jazdę. Warto jednak takie treningi kontynuować, bo wyćwiczenie i utrwalenie nowych nawyków u kierowców jest kluczowe.

    Marcin Charzyński, Budokrusz

    Grzegorz Włodarski, Mega Sierpc

    Takie szkolenia, jak Trucker Academy, dają bardzo wymierne wyniki w postaci oszczędności paliwa. Instruktorzy pokazują kierowcom, jakie popełniają błędy i pomagają je wyeliminować.
    Skutek? Spadek spalania nawet o 1,5 litra na 100 km. W mojej firmie flota przejeżdża miesięcznie ok. 700 tys. km, więc łatwo wyliczyć, ile można zyskać. Jestem zdania, że w tego typu szkołach jazdy kierowcy powinni uczestniczyć raz na jakiś czas, by nowe nawyki mogły się utrwalić.

     Grzegorz Włodarski, Mega Sierpc

     Jerzy Folwaczny, Foltrans

     Trucker Academy przynosi korzyści edukacyjne i ekonomiczne. Po pierwsze, wielu kierowców nie umie efektywnie wykorzystywać nowoczesnych systemów, które są instalowane we współczesnych samochodach. Po drugie, wielu z nich uważa się za doskonałych, tymczasem szkolenie ujawnia ich błędy i pozwala je skorygować. A lepsza jazda przekłada się na zużycie paliwa, więc korzyści są oczywiste.

      Jerzy Folwaczny, Foltrans