„Mercedes-Benz Transport” i „Mercedes-Benz ROUTE”.

Fascynacja ciężarówkami w słowie i obrazie.

Branża pojazdów użytkowych jest w ruchu. Rozwój techniczny i ekonomiczny oraz nowe regulacje zmieniają rynek każdego dnia. Dzięki obu naszym magazynom, „Mercedes-Benz Transport” oraz „Mercedes-Benz ROUTE”, będą mieli Państwo dostęp do informacji o trendach panujących w branży na rynku europejskim. Oprócz wersji drukowanej, oba magazyny dostępne są również online – z filmami wideo, pokazami slajdów, interaktywnymi grafikami i wygaszaczami ekranu. Proszę zajrzeć od razu i być na bieżąco.

„Mercedes-Benz Transport” – magazyn dla branży transportowej.

Ten największy w Europie magazyn dla klientów eksploatujących samochody użytkowe dostarcza bieżących informacji o nowościach z branży transportowej i logistycznej. Począwszy od zmian ekonomicznych, poprzez techniczne innowacje w zakresie produktów, po tematy z dziedziny polityki transportowej.

„Mercedes-Benz ROUTE” – magazyn dla kierowców ciężarówek.

Przerwy w trakcie jazdy nie są zbyt długie. Dlatego też wszystko to, co istotne, zawierają interesujące i przydatne artykuły w magazynie „Mercedes-Benz ROUTE”, skierowanym do kierowców ciężarówek i prezentującym praktyczne i ciekawe publikacje.