Ułatwienia w transporcie ciężkim.

Actros do 250 ton.

Actros do 250 ton to ciągnik, który od początku do końca zaprojektowano i skonstruowano do przewozu szczególnie ciężkich i dużych ładunków. Co więcej, Actros do 250 ton wyznacza wzorce komfortu, osiągów i elastyczności. Zarówno na pierwszy rzut oka, podczas każdej jazdy, jak też w czasie przerw na odpoczynek – jego kabiny GigaSpace i BigSpace oferują dokładnie taki komfort pracy i mieszkania, jakiego potrzebują Państwo w transporcie ciężkim.

Mocne i niezawodne silniki Euro VI, automatyczny system przełączania biegów Mercedes PowerShift 3 oraz turbosprzęgło z retarderem składają się na wytrzymały i skrajnie obciążalny układ napędowy, który zawsze udostępnia dokładnie taką moc, jakiej wymaga praktyka transportu ciężkiego. A żeby w pełni wykorzystać potężną moc silnika, wyposażyliśmy Actrosa do 250 ton w układ jezdny, zawieszenie i ramę o szczególnie wytrzymałej konstrukcji, dzięki czemu udostępniana siła napędowa jest precyzyjnie przenoszona na koła nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Maksymalną elastyczność i optymalne dostosowanie do rodzaju eksploatacji zapewnia różnorodność oferty wyposażenia i wzorów konstrukcyjnych, dzięki której możemy otrzymać perfekcyjnie skonfigurowany pojazd do praktycznie każdego zastosowania. Ułatwienia w transporcie ciężkim. Actros do 250 ton.