Kompleksowe rozwiązania dla zwiększenia efektywności transportu.

Aby osiągnąć szczególnie niskie koszty całkowite i rosnące dochody, dziś nie wystarczą już tylko oszczędne i niezawodne pojazdy. Bezpieczne docieranie do celu jest również czynnikiem decydującym o wysokiej efektywności transportu. A do tego świadczenia serwisowe i usługi, które zwiększają dyspozycyjność pojazdu. Od pierwszego dnia. I w całym okresie użytkowania.

Wysoka efektywność transportu.

Dla zwiększenia ekonomiczności eksploatacji samochodu ciężarowego można uczynić wiele. Mercedes-Benz przyczynia się do jeszcze lepszego wykorzystywania ogromnego potencjału ekonomiczności Państwa ciężarówki poprzez redukcję kosztów związanych z samym pojazdem ‒ jego nabyciem, zużyciem paliwa, serwisowaniem i naprawami, oferując innowacyjne rozwiązania techniczne w pojeździe oraz świadczenia serwisowe i usługi perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy przegląd rozwiązań, jakie możemy zaoferować Państwu w celu uzyskania jeszcze większej ekonomiczności w zakresie kosztów związanych z pojazdem. Oszczędzać można jednak również na kosztach związanych z użyciem pojazdu: z kartą MercedesServiceCard zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, m.in. w zakresie opłat drogowych. FleetBoard pomaga ponadto w optymalizacji wykorzystania pojazdu oraz wspomaga zmniejszenie kosztów osobowych i administracyjnych. Proszę się przekonać osobiście. 

Wysoka ekonomiczność całkowita.

Połączenie wydajnej i niezawodnej techniki motoryzacyjnej, wiodących technologii bezpieczeństwa oraz usług serwisowych umożliwia redukcję kosztów całkowitych, a tym samym wzrost dochodu przedsiębiorstwa. Z każdym przejechanym kilometrem.