Zabudowy chłodnicze i izotermy.
Dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakość bez kompromisów.

Zabudowa specjalistyczna typu izoterma jest doskonałym przykładem wykorzystania uniwersalności Mercedesa Sprintera w wersji Podwozie do zabudowy. Wytrzymała konstrukcja ramy, zintegrowane systemy bezpieczeństwa oraz mocne układy napędowe stanowią idealną bazę dla pojazdu, który musi wykazać się ponadprzeciętną niezawodnością i możliwościami przewozowymi.

Wielość wariantów wagowych Mercedesa Sprintera pozawala idealnie dopasować go do Państwa potrzeb, zarówno dzięki szerokiej gamie dostępnych silników, jak również wariantów nadwozia - w tym wariantu wagowego o DMC 5,5 tony.

Wysoka jakość wykończenia zabudowy gwarantuje satysfakcję z użytkowania i łatwość utrzymania czystości wnętrza izotermy.

  Oprócz Sprintera Podwozie do zabudowy, funkcję chłodni lub izotermy może pełnić odpowiednio zmodyfikowany Mercedes-Benz Sprinter Furgon.

  Szeroki kąt otwarcia tylnych drzwi (do 270 stopni), cztery warianty długości i trzy warianty wysokości oraz warianty wagowe od 3,05 do 5,5 tony - to tylko niektóre z zalet Sprintera w wersji Furgon. Do tego dochodzą znane z innych wersji systemy bezpieczeństwa i asysty, wysoki komfort podróży oraz sprawdzony układ napędowy, dzięki którym Sprinter wyprzedza konkurencję.

  Nowoczesne agregaty chłodnicze o kompaktowych wymiarach nie zwiększają znacząco wysokości pojazdu, tym samym Sprinter Furgon staje się alternatywą dla typowej zabudowy na bazie podwozia.

   Z napędem na przód, tył, czy na cztery koła - Mercedes-Benz Vito elastycznie dopasuje się do Państwa potrzeb, a dzięki licznym systemom wspomagającym, zapewni bezpieczeństwo i komfort w każdej podróży.

   Przestrzeń ładunkowa wykonana z łatwozmywalnych materiałów czyni ją prostą w utrzymaniu czystości, wydajne i niskie agregaty dachowe skutkują jedynie nieznacznym zwiększeniem wysokości pojazdu, system półek umożliwia proste układanie towaru, zaś szeroko otwieran drzwi ułatwią rozładunek w miejscu dostawy.

   Mercedes-Benz Vito to doskonały partner w Państwa biznesie i nieoceniona pomoc w codziennej pracy.

    Doskonały w miejskiej przestrzeni.

    Citan Furgon to miejski samochód dostawczy o kompaktowych gabarytach i dużej przestrzeni ładunkowej. Citan zapewnia również korzyści ekonomiczne. Jego wydajne silniki oraz atrakcyjne warunki nabycia pojazdu i usługi serwisowe chronią Państwa budżet.

    Dzięki wygodnym siedzeniom, intuicyjnej obsłudze komputera pokładowego i komfortowo zestrojonemu układowi jezdnemu z niezależnym zawieszeniem kół, Citan porusza się po mieście dynamicznie i zwrotnie. Przy załadunku i wyładunku zachwycą się Państwo elastycznością w obsłudze pojemnej przestrzeni ładunkowej Citana z dużymi drzwiami i niskimi krawędziami załadunkowymi.

    Mercedes-Benz Citan stanowi doskonałą bazę do dostosowania pojazdu do potrzeb Państwa biznesu - np. na miejski samochód typu chłodnia. Możliwość zamówienia drzwi bocznych po obu stronach oraz szeroko otwieranych drzwi tylnych stwarza szerokie możliwości dostępu do przestrzeni ładunkowej, a kompaktowe wymiary auta powodują, że wjedzie on w miejsce niedostępne dla chłodni zbudowanych na bazie większych samochodów dostawczych.

    Citan ma wszystko, czego oczekują Państwo od miejskiego samochodu dostawczego z gwiazdą Mercedesa.

     Wszystkie dane na temat pojazdu oraz zabudowy należy traktować jako dane orientacyjne.