Wyszukiwanie

Zabudowy warsztatowe i mobilne serwisy.

Stworzony do najcieższych zadań.

Mercedes-Benz Sprinter dla branży energetycznej to nie tylko pojemny furgon - to bezkompromisowe rozwiązanie, które jest w stanie wjechać w najcięższy teren i najbardziej niedostępne miejsca.

Zaawansowany napęd 4x4 z centralną i osiową blokadą mechanizmu różnicowego, terenowe opony i zawieszenie, dodatkowe osłony podwozia czy wyciągarka - to tylko niektóre z elementów, dzięki którym Sprinter może podjąć najcięższe wyzwania terenowe.

Ponadto trzylitrowy, wysokoprężny silnik v6 zapewnia odpowiedni zapas mocy w trudnych warunkach, gwarantując sprawne dotarcie do celu.

  Wszechstronnośc to jego drugie imię.

  Z napędem na przód, tył, czy na cztery koła - Mercedes-Benz Vito elastycznie dopasuje się do Państwa potrzeb, a dzięki licznym systemom wspomagającym, zapewni bezpieczeństwo i komfort w każdej podróży.

  System regałowy w przestrzeni ładunkowej dostarczy zaś odpowiedną ilość miejsca na Państwa narzędzia i materiały, dzięki licznym kuwetkom, szafkom i półkom, przyczyniając się do perfekcyjnej organizacji Państwa pracy.

  Mercedes-Benz Vito to doskonały partner w Państwa biznesie i nieoceniona pomoc w codziennej pracy.

   Złota rączka.

   Miejski bohater i jego wielofunkcyjne oblicze. Kompaktowe wymiary, ekonomiczne silniki i ergonomiczne miejsce kierowcy to najważniejsze zalety miejskiego samochodu dostawczego, który ma pełnić rolę mobilnego warsztatu.

   Jeżeli dodamy do tego skrojoną do potrzeb zabudowę, praca odbywać się będzie w maksymalnie komfortowych warunkach. Dwa regały z półkami, schowkami, kuwetami narzędziowymi; wysuwane imadło; uchwyt na ręczniki papierowe i czystą wodę oraz wytrzymały bagażnik dachowy z rolką prowadzącą to tylko niektóre z proponowanych rozwiązań dla Państwa mobilnego warsztatu w Citanie. Dodatkowo, korzystanie z przestrzeni ładunkowej ułatwia wydajne oświetlenie wykonane w technologii LED.

    Wszystkie dane na temat pojazdu oraz zabudowy należy traktować jako dane orientacyjne.