Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Świat usług sieciowych dla Państwa biznesu.

Mercedes PRO to nowa marka Mercedes-Benz Vans, obejmująca wszystkie aktualne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz serwisy cyfrowe pomocne w codziennym biznesie. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości, aby Państwa działalność była jeszcze wydajniejsza.

Oferta Mercedes PRO otwiera nowe możliwości korzystania z sieciowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika usług i cyfrowych serwisów oraz stanowi wsparcie ułatwiające prowadzenie biznesu i zwiększanie jego produktywności. Poprzez dopasowywane indywidualnie i całościowe rozwiązania transportowe oferta ta zwiększa wydajność przedsiębiorstw oraz umożliwia Państwu koncentrację na swej podstawowej działalności biznesowej.

Do obszarów Mercedes PRO należą: Mercedes PRO connect [1], rozwiązanie łącznościowe i flotowe polegające na pomysłowym sieciowym połączeniu managerów flot z pojazdami i pracownikami, oraz Mercedes PRO solutions z dostosowanymi do potrzeb rozwiązaniami transportowymi. Podczas gdy Mercedes PRO service pomaga klientowi w przewidującym i ekonomicznym utrzymaniu sprawności eksploatacyjnej samochodu, Mercedes PRO inspire informuje go o nowych rozwiązaniach i inspiruje do jeszcze wydajniejszego prowadzenia biznesu. Klient poszukujący dopasowanych rozwiązań finansowych lub elastycznych i zindywidualizowanych opcji mobilnościowych, znajdzie odpowiednie rozwiązania w Mercedes PRO finance i Mercedes PRO mobility.

  [1] Rozwiązanie łącznościowe i flotowe Mercedes PRO connect jest początkowo dostępne dla Vito i Sprintera.

  Mercedes PRO startuje w 2017 roku w wybranych krajach europejskich. Więcej informacji udzieli Państwu najbliższy dealer Mercedes-Benz.

  Vito

  Furgon

  Zalety produktu

  (PLN)
  Cena całkowita bez VAT od 83 500