Wyszukiwanie

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Świat usług sieciowych dla Państwa biznesu.

Mercedes PRO to nowa marka Mercedes-Benz Vans, obejmująca wszystkie aktualne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz serwisy cyfrowe pomocne w codziennym biznesie. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości, aby Państwa działalność była jeszcze wydajniejsza.

Oferta Mercedes PRO otwiera nowe możliwości korzystania z Usług sieciowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika oraz serwisów cyfrowych, stanowiąc wsparcie ułatwiające prowadzenie biznesu i zwiększanie jego efektywności. Poprzez dopasowywane i kompleksowe rozwiązania transportowe, oferta ta zwiększa wydajność przedsiębiorstw oraz umożliwia Państwu koncentrację na swej podstawowej działalności biznesowej.

Do obszarów Mercedes PRO należą: Mercedes PRO connect [1], rozwiązanie łącznościowe i flotowe polegające na sieciowym połączeniu menedżerów flot z pojazdami i kierowcami, oraz Mercedes PRO solutions z dostosowanymi do potrzeb rozwiązaniami transportowymi. Podczas gdy Mercedes PRO service pomaga klientowi w przewidywaniu przeglądów czy napraw utrzymując floty w maksymalnej sprawności, Mercedes PRO inspire informuje go o nowych rozwiązaniach i inspiruje do jeszcze wydajniejszego prowadzenia biznesu. Klient poszukujący dopasowanych rozwiązań finansowych lub elastycznych i zindywidualizowanych opcji mobilności floty, znajdzie odpowiednie rozwiązania w Mercedes PRO finance i Mercedes PRO mobility.

    [1] Rozwiązanie łącznościowe i flotowe Mercedes PRO connect jest dostępne dla Vito (447, 639) i Sprintera (906).

    Mercedes PRO dostępne u dealerów Mercedes-Benz na terenie całej Polski.