Samochody dostępne od ręki


Samochody Mercedes-Benz dostępne od ręki
w programie Lease&Drive 1%.

Samochody dostępne od ręki


Samochody Mercedes-Benz dostępne od ręki
w programie Lease&Drive 1%.

Lease&Drive 1%

Przeglądaj ofertę nowych samochodów osobowych Mercedes-Benz dostępnych od ręki u naszych Autoryzowanych Dealerów. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, każdy jest dostępny dla Ciebie w promocyjnym programie Lease&Drive 1% dla firm. Miesięczna opłata netto wynosi w nim jedynie 1% ceny brutto. Możesz także skorzystać z tradycyjnego leasingu lub kredytu. Na
pewno znajdziesz tu wymarzony samochód dla siebie, a wszystkie formalności związane z zakupem i finansowaniem załatwisz na miejscu w ciągu maksymalnie kilku dni. Po prostu skontaktuj się z Dealerem, u którego znajduje się wybrany przez Ciebie samochód i umów się, by obejrzeć go na miejscu w salonie.

Odkryj kredyt i leasing


Usługi finansowe Mercedes-Benz Bank.

Odkryj kredyt i leasing


Usługi finansowe Mercedes-Benz Bank.

 • Oferta dla osób prywatnych

  Aby marzenia nie pozostawały tylko marzeniami.

  Jasne zasady finansowania.

  Dwaj mężczyźni rozmawiają o usługach finansowych Mercedes Benz Financial Services Country S.A.

  Czy chcesz jeździć Mercedesem bez konieczności płacenia za niego od razu całej sumy? Zamiast kupować za gotówkę, możesz spłacać jego wartość w dogodnych ratach miesięcznych. Odkryj nasze produkty kredytowe dla osób prywatnych. Jeśli chcesz, aby Twój Mercedes pozostał z Tobą na dłużej, wybierz dobrze znany Flexi Kredyt. Jeśli zależy Ci na tym, by częściej zmieniać samochód i płacąc niską ratę zawsze jeździć najnowszym modelem, wybierz nowoczesny Credit&Drive.

 • Oferta dla przedsiębiorstw

  Jasne zasady finansowania.

  Jasne zasady finansowania.

  Młody człowiek szczęśliwy trzyma w dłoni umowę na leasing swojego Mercedesa.

  Czy wiesz, że możesz jeździć najnowszym modelem Mercedesa i płacić tylko za jego używanie? Produkty leasingowe i kredytowe Mercedes Benz Bank zapewnią Ci finansową elastyczność.

  Oferujemy szeroką gamę produktów kredytowych i leasingowych. Na pewno znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla Twojej firmy.

 • O firmie Mercedes-Benz Bank

  O firmie Mercedes-Benz Bank.

  O firmie Mercedes-Benz Bank.

  Aby zwiększyć ekonomiczność swojej działalności biznesowej, potrzebujesz takiego samochodu, na którym można polegać. Oraz takiego partnera finansowego, który zaoferuje Ci indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach.

  Takim partnerem jest „Mercedes-Benz Bank”, należący do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata i zatrudniającej łącznie 7800 osób. Za logo „Mercedes-Benz Bank” kryją się trzy działające w Polsce spółki: Mercedes-Benz Leasing Polska Sp.z o.o., Mercedes-Benz Bank Polska S.A. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. „Mercedes-Benz Bank” oferuje finansowanie pojazdów poprzez korzystny kredyt, leasing i wynajem długoterminowy, a także szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Finansowanie w „Mercedes-Benz Bank” wybiera ok. 40% spośród wszystkich Klientów decydujących się na zakup nowego Mercedesa lub smarta.

  Młody człowiek szczęśliwy trzyma w dłoni umowę na leasing swojego Mercedesa.

  „Mercedes-Benz Bank” jest marką, która w swojej strategii uwzględnia nie tylko kwestie ekonomiczne, ale także aspekty społeczne, ekologiczne i etyczne swojej działalności gospodarczej. Nasze konsekwentne działania, mające na celu tworzenie przejrzystych relacji z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i społecznością lokalną, pozwalają uzyskać trwałą przewagę na rynku poprzez poprawę wizerunku firmy oraz budowę zmotywowanego i lojalnego zespołu pracowników, zadowolonych ze swojej pracy. Pracownicy „Mercedes-Benz Bank” w Polsce to zespół złożony ze 110 osób o wysokich kwalifikacjach i motywacji. Prowadzone działania na rzecz satysfakcji pracowników i wspomaganie przez firmę ich rozwoju osobistego przynoszą wymierne efekty - „Mercedes-Benz Bank” już kilkakrotnie otrzymał wyróżnienia Instytutu Great Place to Work jako jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce, natomiast Daimler Financial Services został uznany za jedno z najlepszych miejsc pracy w Europie i na świecie. W roku 2018 „Mercedes-Benz Bank” znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu „Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2018” w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób.

Odkryj ubezpieczenia


Ubezpiecz swojego Mercedesa. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Nasze ubezpieczenia to kompleksowa ochrona na atrakcyjnych warunkach.

Odkryj ubezpieczenia


Ubezpiecz swojego Mercedesa. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Nasze ubezpieczenia to kompleksowa ochrona na atrakcyjnych warunkach.

Bezstresowa podróż i pełna ochrona.

Zdjęcie przedstawia mężczyznę i kobietę, którzy po zawarciu umowy ubezpieczenia Mercedes-Benz ściskają sobie ręce.

Bezstresowa podróż i pełna ochrona.

Zapewniamy Cię, że możesz spokojnie się odprężyć: Ponieważ dzięki dopasowanym ubezpieczeniom dla swojego Mercedesa możliwe jest stworzenie ochrony całkowicie zgodnej z Twoimi wyobrażeniami. Chroniony jest nie tylko Twój samochód, ale otrzymujesz też pewność, że Twój Mercedes w razie uszkodzenia zostanie naprawiony w warsztacie Mercedes-Benz zgodnie z wymaganiami producenta.

Nasze ubezpieczenia to bardzo szeroki zakres ochrony, brak udziału własnego i zniesiona konsumpcja sumy ubezpieczenia oraz zwrot składki w przypadku przedterminowego zakończenia umowy finansowania (podstawa zwrotu składki: sprzedaż pojazdu).

Przynależność do koncernu Daimler umożliwia nam korzystanie z ogromnego doświadczenia oraz ułatwia tworzenie innowacyjnych i wydajnych produktów ubezpieczeniowych.

 • Ubezpieczenie pojazdu

  Ubezpieczenie Komunikacyjne: optymalna ochrona.

  Nieograniczona przyjemność z jazdy Twoim Mercedesem.

  Ubezpieczenie Komunikacyjne: optymalna ochrona.

  Nieograniczona przyjemność z jazdy Twoim Mercedesem.

  Naszą ofertę ubezpieczeniową staramy się jak nalepiej dopasować do różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Celem oferowanych przez nas ubezpieczeń jest najszersza i konkurencyjna cenowo ochrona użytkowanego przez Ciebie samochodu.

  • Kompleksowy pakiet OC, AC, NNW, ZK oraz Car Assistance
  • Miesięczny system płatności składki ubezpieczeniowej wliczonej w raty kredytowe lub leasingowe
  • Zakres terytorialny - cała Europa, w tym kraje byłego ZSRR
  • Warsztat? Tylko autoryzowany przez Mercedes-Benz.
 • Ubezpieczenie GAP

  Ubezpieczenie GAP - Ochrona przed spadkiem wartości.

  Ubezpieczenie GAP - Ochrona przed spadkiem wartości.

  Ubezpieczenie GAP zabezpieczy Cię przed stratą finansową w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieżowej pojazdu.

  W przypadku tak nieszczęśliwego wydarzenia, jakim jest szkoda całkowita pojazdu będąca następstwem wypadku, lub kradzież pojazdu, wysokość odszkodowania z ubezpieczenia Auto-Casco jest niższa niż wartość fakturowa pojazdu.

 • Ubezpieczenie Ochrona Prawna

  Ubezpieczenie Ochrona Prawna.

  Ubezpieczenie Ochrona Prawna.

  Twoje zabezpieczenie od strony prawnej - w kraju i za granicą.

  Ubezpieczenie chroniące przed ryzykiem poniesienia kosztów świadczenia pomocy prawnej w razie prowadzenia sporów prawnych lub problemów prawnych powstałych w związku z posiadaniem lub użytkowaniem pojazdów, w odniesieniu zarówno do kierowców, jak i pasażerów.

   

  Korzyści płynące z ubezpieczenia Ochrony Prawnej

  •  Dbanie o Twoje interesy prawne
  •  Przejęcie kosztów dochodzenia praw
  •  Przeniesienie ryzyka przegranej sprawy na inny podmiot
  •  Zwiększenie dostępności usług prawniczych
  •  Porady prawne
  •  Możliwość telefonicznej konsultacji z prawnikiem specjalistą
  •  Ubezpieczenie obejmuje wszystkie przypadki dotyczące poruszania się i użytkowania pojazdu w kraju i za granicą.

RODO


RODO

RODO


RODO

Szanowni Państwo,

W związku z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej RODO), które nastąpi 25 maja 2018 roku, przedstawiamy Państwu informacje na temat przetwarzania danych osobowych w spółkach Mercedes-Benz Bank Polska S.A., Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Osobą wyznaczoną na Inspektora Ochrony Danych w Mercedes-Benz Bank Polska
S.A., Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. jest Pan Tomasz Ruczaj. Z inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się poprzez adres email iod@daimler.com oraz
korespondencyjnie:


Tomasz Ruczaj
Inspektor Ochrony Danych Mercedes-Benz Bank
ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa

Wszelkie zapytania dotyczące przetwarzania danych osobowych w spółkach Mercedes-Benz Bank Polska S.A., Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. należy kierować na powyższy adres email lub adres do korespondencji.

Po lewej stronie znajdą Państwo klauzule informacyjne dla klientów:

 • Mercedes-Benz Bank Polska S.A.
 • Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.


Informujemy, że odbiorcami danych współpracującymi ze spółkami Mercedes-Benz Bank Polska S.A., Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. są:

 • BMG Goworowski Sp. z o.o.
 • Auto Partner, Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. j.
 • Auto Forum 2 Sp. z o.o.
 • Auto Frelik Sp.k.
 • AUTOMET Group Sp. z o.o. Sp.k
 • Andreas Prokalamos – Likwidator Oddziału, Iron Mountain Hellas SA
 • Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.
 • Auto Idea Sp. z o.o.
 • Autoryzowany serwis i salon młodych samochodów używanych Mercedes-Benz Jan Kosmowski
 • Auto-Studio Sp. z o.o.
 • Autotrade Sp. z o.o.
 • Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o.
 • Benefit Systems S.A.
 • Billbird Sp. z o.o.
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 • Car Investigation Office II
 • Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.
 • Chubb European Group Ltd
 • Daimler AG
 • Daimler Financial Services AG
 • Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o.
 • DDB Auto Sp. z o.o. Sp. k.
 • Dogmat Systemy S.A.
 • Duda-Cars S.A.
 • Epline Ewa Pepłowska BHP
 • Ernst & Young Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A.
 • EvoBus Polska Sp. z o.o.
 • Inter-Car II Sp. z o.o.
 • Kancelaria Prawna Pawłowscy
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Sawickiego
 • Krajowy Rejestr Długów BIG SA
 • Kujawski Truck Center Sp. z o.o.
 • MB Motors Sp. z o.o.
 • MB Poznań Sp. z o.o.
 • Mercedes-Benz Bank Polska S.A.
 • Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.
 • Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
 • Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o.
 • Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
 • MERCER Polska Sp z o.o.
 • MetLife TUnŻiR S.A.
 • Mirosław Wróbel Sp. z o.o.
 • Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
 • Nobile Motors Sp. z o.o.
 • Polimerc Sp. z o.o.
 • PuMa Soft Maciej Puchalski
 • Randstad Polska Sp. z oo
 • Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
 • Robert Hachulski Bezpieczeństwo w biznesie
 • Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k.
 • Viva Inwestycje Sp z o.o.
 • VIVA XPRESS LOGISTICS (POLSKA) SP. Z O.O
 • Voyager Group Z. Grabski, B. Nawrocka Sp. j.
 • Witman Sp. z o.o.
 • ZBP - Związek Banków Polskich
 • Zeszuta Sp. z o.o.  Lista odbiorców danych w przypadku zmian będzie aktualizowana na bieżąco. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@daimler.com