Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé.

Life is a race.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé łączy niezwykłą wydajność wozu sportowego z przydatnością w codziennym użytkowaniu eleganckiego auta. Ekspresyjny design z obniżoną pokrywą komory silnika, dominującym przodem pojazdu i muskularną sylwetką uwidacznia sportowe geny czterodrzwiowego modelu coupé.

Mercedes-AMG GT Coupé

Mercedes-AMG GT Coupé.

Handcrafted by Racers - Remastered.

Udoskonalony w ramach faceliftingu design, dominujące osiągi oraz dalszy wzrost bezpieczeństwa i komfortu świadczą o pasji naszych inżynierów i sprawiają, że samochody budzą wielkie pożądanie. W zależności od wariantu centrum uwagi przesuwa się od połączenia walorów sportowych z użytkowymi coraz bardziej w kierunku bezkompromisowego wyczynu – od modelu Mercedes-AMG GT i GT C aż po AMG GT R. Topowy model Mercedes-AMG GT R wyczerpuje pełny potencjał rodziny GT, pozwalając intensywnie odczuć imponujące kompetencje naszych inżynierów w dziedzinie wyścigów samochodowych.

Mercedes-AMG GT Roadster

Mercedes-AMG GT Roadster.

Handcrafted by Racers - Remastered.

Lifting modeli z rodziny Mercedes-AMG GT Roadster udowadnia, że można doskonalić nawet auta marzeń. Dopracowana w przemyślany sposób stylistyka nadwozia, znacznie ulepszony kokpit, zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu dzięki nowym systemom wspomagania czynią z nich obiekty jeszcze większego pożądania. Klient może się cieszyć według indywidualnych upodobań codzienną funkcjonalnością i komfortem z jednej - oraz wysokimi osiągami z drugiej strony: modele Mercedes-AMG GT, GT S i GT R stanowią przekonywające spektrum wyboru.