Design pojazdu


Design pojazdu.

Mercedes-AMG GT jest ikoną sportów wyścigowych, niemającą sobie równych. Ambitne osiągi od początku jazdy. Porywający w każdym detalu. Kto marzy o doskonałym aucie, ten rozpozna natychmiast: tylko tak może ono wyglądać.
 

Design pojazdu


Design pojazdu.

Mercedes-AMG GT jest ikoną sportów wyścigowych, niemającą sobie równych. Ambitne osiągi od początku jazdy. Porywający w każdym detalu. Kto marzy o doskonałym aucie, ten rozpozna natychmiast: tylko tak może ono wyglądać.
 

Boczny widok przedni przedstawia żółtego Mercedesa AMG GT podczas szybkiej jazdy.
Boczny widok przedni przedstawia żółtego Mercedesa AMG GT podczas szybkiej jazdy.

Atletyczny przód

Kolejnym awangardowym elementem jest sportowy spojler przedni z dużymi wlotami powietrza oraz ustawioną pionowo osłoną chłodnicy o strukturze diamentowej w kolorze czarnym z centralnie umieszczoną gwiazdą.

Bezkompromisowo purystyczny i wierny zasadzie zmysłowej wyrazistości.

Zdjęcie przedstawia boczny widok tylny żółtego modelu Mercedes-AMG GT podczas szybkiej jazdy.

Masywny tył

Klasyczny design fastback sygnalizuje niepowstrzymane dążenie do przodu. Jego cała siła zbiera się w dynamicznym tyle.

Zdjęcie przedstawia widok boczny żółtego Mercedesa AMG GT podczas szybkiej jazdy.

Dynamiczna sylwetka

Klasyczna stylistyka „fastback” sygnalizuje nieposkromioną energię auta, skumulowaną w jego dynamicznym tyle. Dynamiczna sylwetka sygnalizuje nieposkromioną energię auta.

Wyrazista, przebiegająca przez cały bok krawędź nadwozia znajduje swe ujście w linii ramion.

Zdjęcie przedstawia kokpit modelu Mercedes-AMG GT.

Sportowy kokpit

Kokpit ma w sobie geny AMG. W centrum umieszczono dynamiczną konsolę środkową, która lekko wznosi się ku desce rozdzielczej z czterema wyrazistymi dyszami nawiewowymi.

Radykalnie sportowe rozwiązania. Kierownica AMG Performance daje doskonałą kontrolę nad pojazdem. Niezwykle szlachetnie przetworzone materiały nadają wnętrzu charakter manufakturowy.

Zdjęcie przedstawia wnętrze i sportowe fotele Mercedes-AMG GT.

Ekskluzywne wnętrze

Standardowe sportowe fotele AMG w modelu Mercedes-AMG GT zapewniają kierowcy i pasażerowi obok dobre podparcie boczne także przy większych przyspieszeniach poprzecznych, a jednocześnie wysoki komfort siedzenia.

Wyrazisty kształt, plakietki AMG oraz zintegrowane zagłówki foteli sportowych AMG wzmacniają sportowy wizerunek auta. Dostępne opcjonalnie fotele AMG Performance o bardziej wyprofilowanym kształcie i z regulowanymi segmentami bocznymi gwarantują jeszcze znacznie lepsze podparcie boczne.

Modele


Modele.

Dowiedz się więcej o modelach Mercedes-AMG GT.

Modele


Modele.

Dowiedz się więcej o modelach Mercedes-AMG GT.

Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GT R z bocznej przedniej perspektywy.

Mercedes-AMG GT R z lakierem AMG green hell magno.

Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GT S z bocznej przedniej perspektywy.

Mercedes-AMG GT S z aplikacjami karbonowymi i lakierowaniem solarbeam

Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GT z bocznej przedniej perspektywy.

Mercedes-AMG GT z lakierem ognisty opal.

Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GT C z bocznej przedniej perspektywy.

Mercedes-AMG GT C z lakierem w kolorze brylantowo-niebieskim

 • Mercedes-AMG GT R

  Mercedes-AMG GT R

  Mercedes-AMG GT R

  Bestia z Zielonego Piekła. Mercedes-AMG GT R demonstruje kompetencje AMG w zakresie konstruowania pojazdów sportowych i przesuwa w górę granice dynamiki jazdy – to pozwala jeszcze wyraźniej poczuć prawdziwe DNA modelu AMG. Dzięki bezpośredniemu transferowi wiedzy ze świata sportów motorowych model Mercedes-AMG GT R zachwyca maksymalną prędkością 318 km/h i przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w ciągu 3,6 s.

  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GT R w mieście.
  Zdjęcie przedstawia jadący po mieście Mercedes-AMG GT R z przedniej perspektywy.
  Zdjęcie przedstawia widok szczegółowy koła kutego AMG Performance modelu Mercedes-AMG GT R.
  Zdjęcie przedstawia długą pokrywę komory silnika modelu Mercedes-AMG GT R.

  430 kW<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

  Moc nominalna (585 KM).

  Aż do

  700 Nm

  Moment obrotowy na osi tylnej

  Mercedes-AMG GT R: zużycie paliwa średnio: 11,4 l/100 km | emisja CO2 średnio: 259 g/km<p>Podane wartości są „zmierzonymi wartościami NEFZ-CO<sub>2</sub>“ zgodnie z art. 2 nr 2&nbsp; rozporządzenia (EU) 2017/1153, które zostały ustalone zgodnie z załącznikiem XII rozporządzenia WE nr 692/2008. Zużycie paliwa jest obliczane na postawie tych wartości. Z powodu prawnych zmian miarodajnego procesu kontroli w ważnym dla rejestracji i kwestii podatkowych dokumencie zgodności pojazdu mogą być wpisane wyższe wartości. Dane nie odnoszą się do określonego pojazdu i nie są składnikiem oferty, lecz służą wyłącznie do porównywania różnych typów pojazdów. Te wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego.</p>

 • Mercedes-AMG GT C

  Mercedes-AMG GT C

  Mercedes-AMG GT C

  Niezwykle energiczna prezencja i ponadczasowa elegancja: Mercedes-AMG GT C o silnym tyle, szerokich konturach i dużych kołach jest gotowy do tego, by stanąć w wyścigowe szranki. Ta dynamiczna symbioza z zakresu sportów wyścigowych, łącząca w sobie kultową dynamikę jazdy i sporty motorowe w czystej postaci, przyciąga wzrok nie tylko z powodu swojego wyglądu. Dzięki charakterystycznym elementom AMG Mercedes-AMG GT C rozwija maksymalną prędkość wynoszącą 317 km/h przy niezwykłym przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w ciągu 3,7 sekundy.

  410 kW<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

  Moc nominalna (557 KM).

  Aż do

  680 Nm

  Moment obrotowy na osi tylnej

  Zdjęcie przedstawia dynamiczną sylwetkę modelu Mercedes-AMG GT C Edition 50.
  Zdjęcie przedstawia boczny tył modelu Mercedes-AMG GT C.
  Zdjęcie przedstawia boczny przód modelu Mercedes-AMG GT C.

  Mercedes-AMG GT C: zużycie paliwa średnio: 11,4 l/100 km | emisja CO2 średnio: 259 g/km<p>Podane wartości są „zmierzonymi wartościami NEFZ-CO<sub>2</sub>“ zgodnie z art. 2 nr 2&nbsp; rozporządzenia (EU) 2017/1153, które zostały ustalone zgodnie z załącznikiem XII rozporządzenia WE nr 692/2008. Zużycie paliwa jest obliczane na postawie tych wartości. Z powodu prawnych zmian miarodajnego procesu kontroli w ważnym dla rejestracji i kwestii podatkowych dokumencie zgodności pojazdu mogą być wpisane wyższe wartości. Dane nie odnoszą się do określonego pojazdu i nie są składnikiem oferty, lecz służą wyłącznie do porównywania różnych typów pojazdów. Te wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego.</p>

 • Mercedes-AMG GT S

  Mercedes-AMG GT S

  Mercedes-AMG GT S

  Wyjątkowa atletyka: Z prędkością maksymalną 310 km/h i przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w ciągu 3,8 s Mercedes-AMG GT S prawie wszystkich pozostawia z tyłu. Zawieszenie sportowe AMG RIDE CONTROL jest regulowane w trzech stopniach – od komfortowego do sportowego. Innymi cechami głównymi jest elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego osi tylnej AMG oraz dodatkowy program jazdy „RACE“ do jazdy po torach wyścigowych.

  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GT S.
  Zdjęcie przedstawia boczny przód modelu Mercedes-AMG GT S.
  Zdjęcie przedstawia dynamiczną sylwetkę modelu Mercedes-AMG GT S.

  384 kW<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

  Moc nominalna (522 KM).

  Aż do

  670 Nm

  Moment obrotowy na osi tylnej

  Mercedes-AMG GT S: zużycie paliwa średnio: 9,6 – 9,4 l/100 km | emisja CO2 średnio: 224 – 219 g/km<p>Podane wartości są „zmierzonymi wartościami NEFZ-CO<sub>2</sub>“ zgodnie z art. 2 nr 2&nbsp; rozporządzenia (EU) 2017/1153, które zostały ustalone zgodnie z załącznikiem XII rozporządzenia WE nr 692/2008. Zużycie paliwa jest obliczane na postawie tych wartości. Z powodu prawnych zmian miarodajnego procesu kontroli w ważnym dla rejestracji i kwestii podatkowych dokumencie zgodności pojazdu mogą być wpisane wyższe wartości. Dane nie odnoszą się do określonego pojazdu i nie są składnikiem oferty, lecz służą wyłącznie do porównywania różnych typów pojazdów. Te wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego.</p>

 • Mercedes-AMG GT

  Mercedes-AMG GT

  Mercedes-AMG GT

  Mercedes-AMG GT łączy w sobie fascynację autentycznymi pojazdami sportowymi z najnowszą technologią oraz wysokim poziomem przydatności do jazdy na co dzień. Z prędkością maksymalną 304 km/h i przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w ciągu 4,0 s Mercedes-AMG GT optymalnie dopasowuje się do sportowego stylu życia. Wyraża esencję sportowej marki AMG.

  350 kW<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

  Moc nominalna (476 KM).

  Aż do

  630 Nm

  Moment obrotowy na osi tylnej

  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GT.
  Zdjęcie przedstawia dynamiczną sylwetkę modelu Mercedes-AMG GT.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GT.

  Mercedes-AMG GT: zużycie paliwa średnio: 9,6 – 9,3 l/100 km | emisja CO2 średnio: 224 – 216 g/km<p>Podane wartości są „zmierzonymi wartościami NEFZ-CO<sub>2</sub>“ zgodnie z art. 2 nr 2&nbsp; rozporządzenia (EU) 2017/1153, które zostały ustalone zgodnie z załącznikiem XII rozporządzenia WE nr 692/2008. Zużycie paliwa jest obliczane na postawie tych wartości. Z powodu prawnych zmian miarodajnego procesu kontroli w ważnym dla rejestracji i kwestii podatkowych dokumencie zgodności pojazdu mogą być wpisane wyższe wartości. Dane nie odnoszą się do określonego pojazdu i nie są składnikiem oferty, lecz służą wyłącznie do porównywania różnych typów pojazdów. Te wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego.</p>

Mercedes-AMG GT R


Mercedes-AMG GT R.

Mercedes-AMG GT R


Mercedes-AMG GT R.

Zdjęcie przedstawia kierowcę za kierownicą modelu Mercedes-AMG GT R, jadącego po torze wyścigowym.
Zdjęcie przedstawia widok szczegółowy ręcznej kontroli trakcji modelu Mercedes-AMG GT R.

Bestia z Zielonego Piekła.

Stworzona na torze Nordschleife.

Zdjęcie przedstawia sportowy fotel kubełkowy AMG oraz fotel AMG Performance modelu Mercedes-AMG GT R.

Mercedes-AMG GT R: zużycie paliwa średnio: 11,4 l/100 km | emisja CO2 średnio: 259 g/km<p>Podane wartości są „zmierzonymi wartościami NEFZ-CO<sub>2</sub>“ zgodnie z art. 2 nr 2&nbsp; rozporządzenia (EU) 2017/1153, które zostały ustalone zgodnie z załącznikiem XII rozporządzenia WE nr 692/2008. Zużycie paliwa jest obliczane na postawie tych wartości. Z powodu prawnych zmian miarodajnego procesu kontroli w ważnym dla rejestracji i kwestii podatkowych dokumencie zgodności pojazdu mogą być wpisane wyższe wartości. Dane nie odnoszą się do określonego pojazdu i nie są składnikiem oferty, lecz służą wyłącznie do porównywania różnych typów pojazdów. Te wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego.</p>

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Na drodze do autonomicznej i bezwypadkowej jazdy.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Na drodze do autonomicznej i bezwypadkowej jazdy.

Czy to w godzinach szczytu, podczas długich nocnych przejazdów, czy na nieznanych trasach – Mercedes-AMG GT znacznie Państwa odciąży w stresujących sytuacjach. To zasługa systemu, który każdą jazdę Mercedesem czyni bezpieczną i wyjątkową: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Przecież czas spędzany za kierownicą należy tylko do Państwa. To czas na relaks. Czas na uzupełnienie energii. Aby osiągać swoje cele przede wszystkim bezpiecznie, ale i relaksacyjnie.

Mercedes-Benz Intelligent Drive obejmuje też opracowany przez Mercedes-Benz integralny system bezpieczeństwa. Jego celem jest bezpieczna jazda, odpowiednie reagowanie na niebezpieczeństwa, unikanie wypadków i zmniejszanie szkód powypadkowych. Zarówno dla pasażerów Mercedesa, jak i dla wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.

Zdjęcie przedstawia zbliżenie włączonego reflektora LED High Performance modelu Mercedes-AMG GT.

Reflektory LED High Performance

Zdjęcie pokazuje zbliżenie ekranu systemu COMAND Online w samochodzie Mercedes-AMG GT.

System COMAND Online

Pakiet KEYLESS-GO

System zapewnia komfortowe sterowanie zamkami i uruchamianie silnika.

Zdjęcie ukazujące szczegóły sterownika AMG DYNAMIC SELECT w samochodzie Mercedes AMG GT.

AMG DYNAMIC SELECT

Inteligentne technologie


Mercedes-Benz Intelligent Drive – szczegóły technologii.

Komfort sprzyjający wydajności oraz wzorcowe bezpieczeństwo.

Inteligentne technologie


Mercedes-Benz Intelligent Drive – szczegóły technologii.

Komfort sprzyjający wydajności oraz wzorcowe bezpieczeństwo.

Zdjęcie przedstawia sposób działania pilota utrzymania odstępu DISTRONIC samochodu Mercedes-AMG GT.

Pilot odległości DISTRONIC

Zdjęcie pokazuje ilustrację przedstawiającą aktywnego asystenta układu hamulcowego samochodu Mercedes-AMG GT.

Aktywny asystent układu hamulcowego

Zdjęcie przedstawia symbol przerwy układu ATTENTION ASSIST na wielofunkcyjnym wyświetlaczu Mercedesa-AMG GT.

ATTENTION ASSIST

Zdjęcie przedstawia sposób działania systemu PRE-SAFE® PLUS w Mercedesie AMG GT.

System PRE-SAFE®

Zdjęcie przedstawia wskazanie asystenta pasa ruchu na wyświetlaczu wielofunkcyjnym modelu Mercedes-AMG GT.

Asystent utrzymania pasa ruchu

Zdjęcie przedstawia lusterko zewnętrzne z symbolem ostrzegawczym asystenta kąta martwego Mercedes-AMG GT.

Asystent martwego punktu

Zdjęcie przedstawia wskazanie asystenta znaków drogowych na wyświetlaczu wielofunkcyjnym modelu Mercedes-AMG GT.

Asystent rozpoznawania znaków drogowych

Zdjęcie ukazujące szczegóły sterownika AMG DYNAMIC SELECT w samochodzie Mercedes AMG GT.

AMG DYNAMIC SELECT

Asystent parkowania PARKTRONIC

Więcej pewności podczas parkowania i manewrowania.

Kamera cofania pokazuje na wyświetlaczu systemu multimedialnego Mercedes-AMG GT otoczenie pojazdu z tyłu wraz z dynamicznymi liniami pomocniczymi.

Kamera cofania

Zdjęcie przedstawia widok COMAND Online na wyświetlaczu systemu multimedialnego samochodu Mercedes-AMG GT.

System COMAND Online

Zdjęcie przedstawia sposób działania systemu Live Traffic Information w modelu Mercedes-AMG GT.

Live Traffic Information

Zdjęcie przedstawia panel dotykowy w samochodzie Mercedes-AMG GT.

Panel dotykowy ze sterownikiem

Adaptacyjny asystent świateł drogowych

Dopasowuje zasięg reflektorów do sytuacji na drodze.

Zdjęcie przedstawia reflektor LED High Performance-modelu Mercedes-AMG GT.

Reflektory LED High Performance

Adaptacyjne światło hamowania

Migające na czerwono światła hamowania pozwalają uniknąć kolizji.

Zdjęcie pokazuje zbliżenie głośnika systemu nagłaśniającego Burmester® High-End Surround w samochodzie Mercedes-AMG GT.

System nagłaśniający surround Burmester®

Pakiet KEYLESS-GO

Otwieranie, uruchamianie i ryglowanie z komfortowym systemem dostępu i uprawniającym do jazdy.

Zdjęcie przedstawia fotele Performance AMG samochodu Mercedes-AMG GT.

Fotele AMG Performance

Zdjęcie przedstawia automatyczną klimatyzację THERMOTRONIC w samochodzie Mercedes-AMG GT.

Klimatyzacja automatyczna THERMOTRONIC

Właściwości jezdne


Właściwości jezdne.

Niezwykłe osiągi Mercedes-AMG GT zawdzięcza swojej architekturze.

Właściwości jezdne


Właściwości jezdne.

Niezwykłe osiągi Mercedes-AMG GT zawdzięcza swojej architekturze.

Silnik AMG V8 bi-turbo o pojemności 4,0 litra

Masa silnika V8 AMG w stanie suchym wynosi jedynie 209 kilogramów. Aluminiowa skrzynia korbowa wykonana jest w technologii odlewu piaskowego, w konstrukcji "closed deck".  

Uzyskano tym sposobem ogromną wytrzymałość przy niewielkiej masie. Obie
turbosprężarki umieszczone są wewnątrz widlastego układu cylindrów.
Dzięki temu uzyskano jeszcze bardziej kompaktową konstrukcję,
sprawniejsze prowadzenie świeżego powietrza oraz doskonałe warunki
napływu spalin na turbosprężarki.

Torque-Tube

Silnik umieszczony centralnie z przodu tworzy całość z dwusprzęgłową skrzynią biegów. Oba te zespoły połączone są ze sobą odpornym na zginanie i moment skręcający łącznikiem Torque-Tube.

Wewnątrz niego obraca się ekstremalnie lekki i odporny na skręcanie wał napędowy wykonany z włókna węglowego (Carbon). Konsekwentnie przekazuje on moc 4,0-litrowego silnika V8 z podwójną turbosprężarką do siedmiobiegowej sportowej skrzyni biegów AMG SPEEDSHIFT DCT. Ta ostatecznie zamienia siłę w przyspieszenie.

Sportowy układ jezdny AMG RIDE CONTROL

Dzięki podwójnemu wahaczowi poprzecznemu, układ jezdny umożliwia imponujące osiągi niczym na torze wyścigowym. Uwidacznia się to przede wszystkim w doskonałej dynamice poprzecznej i stabilności jazdy przy wyższych prędkościach.

System amortyzacji sportowego układu jezdnego AMG RIDE CONTROL pracuje nieprzerwanie. W rezultacie poprawia się bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Zestrojenie amortyzacji regulowane jest pojedynczo dla każdego koła i zależy od stylu jazdy, właściwości drogi oraz wybranego ustawienia układu jezdnego.

7-stopniowa sportowa skrzynia biegów DCT SPEEDSHIFT AMG

Mercedes-AMG GT to czysta dynamika i najwyższe osiągi.

Aby wysoka moc i ogromny moment obrotowy potężnego silnika V8 były jak najsprawniej przenoszone na oś tylną i na koła pojazdu, nasi inżynierowie zdecydowali się wyposażyć auto w 7-stopniową sportową skrzynię biegów DCT SPEEDSHIFT AMG.

Wysokowydajny ceramiczny układ hamulcowy AMG z zespolonymi tarczami hamulcowymi

Najkrótsze drogi hamowania, precyzyjny punkt nacisku, najwyższa stateczność nawet w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych.

Wysokowydajny ceramiczny układ hamulcowy AMG z kompozytowymi tarczami hamulcowymi gwarantuje podczas hamowania osiągi jak w sportach motorowych, a jego tarcze są o ok. 40% lżejsze od tradycyjnych tarcz hamulcowych.

Optymalny rozdział masy.

Zdjęcie pokazuje Mercedesa-AMG GT R z lotu ptaka.

Optymalny rozdział masy.

Sercem modelu Mercedes-AMG GT jest umiejscowiony centralnie za przednią osią ekstremalnie lekki silnik V8 bi-turbo, który dzięki optymalnemu rozłożeniu masy zapewnia imponującą dynamikę jazdy. W połączeniu z nisko osadzonym środkiem ciężkości zapewnia on niezwykłą zrywność i wysokie prędkości na zakrętach. W końcu to na zakrętach wygrywa się wyścigi.


Więcej właściwościach jezdnych modelu Mercedes-AMG GT.

W modelu Mercedes-AMG GT innowacje ze sportów motorowych pojawiają się na zwykłych drogach. Lekkie nadwozie dzięki połączeniu odpowiednich materiałów.


Więcej właściwościach jezdnych modelu Mercedes-AMG GT.

W modelu Mercedes-AMG GT innowacje ze sportów motorowych pojawiają się na zwykłych drogach. Lekkie nadwozie dzięki połączeniu odpowiednich materiałów.


Od ramy space frame do ramy race frame.

Innowacyjna konstrukcja zapewnia ekstremalną lekkość ramy space frame modelu Mercedes-AMG GT.


Od ramy space frame do ramy race frame.

Innowacyjna konstrukcja zapewnia ekstremalną lekkość ramy space frame modelu Mercedes-AMG GT.

Zdjęcie przedstawia widok boczny ramy space frame modelu Mercedes-AMG GT.

Karbon. Aluminium. Magnez. Stal.

Karbon. Aluminium. Magnez. Stal.

Oto składniki nadwozia modelu Mercedes-AMG GT. Rama space frame jest wykonana przede wszystkim z aluminium i waży zaledwie 231 kg. Innowacyjna konstrukcja: jednocześnie lekka, stabilna i bardzo sztywna. To jest warunek możliwe najlepszej dynamiki przyspieszenia i wzdłużnej oraz maksymalnej precyzji kierowania. Ekstremalnie lekki moduł przedni jest wykonany z magnezu, redukuje bezwładność masy przed osią przednią.

 • Masa: 231 kg

 • Lekka, stabilna i ekstremalnie sztywna

 • Maksymalna precyzja kierowania

Łączność sieciowa


Łączność sieciowa.

Twój dostęp do cyfrowego świata Mercedes-Benz.

Łączność sieciowa


Łączność sieciowa.

Twój dostęp do cyfrowego świata Mercedes-Benz.

Odkryj internetowe połączenie pomiędzy światem samochodów i światem zewnętrznym.

Najlepsze połączenie z samochodem – Mercedes me connect.

Najlepsze połączenie z samochodem – Mercedes me connect.

Mercedes me connect w fascynujący sposób połączy Cię i Twojego smartfona z Twoim Mercedesem. W drodze czy w domu – Mercedes me connect umożliwia łatwe sprawdzanie danych samochodu (np. przebiegu, ciśnienia powietrza w oponach i poziomu paliwa w zbiorniku) przez Internet, na portalu Mercedes me lub w aplikacji Mercedes me. Usługi „Telediagnostyka”, „W razie wypadku”, „Zarządzanie przeglądami”, „W razie awarii” oraz telefon alarmowy Mercedes-Benz zapewniają bezpieczeństwo w oparciu o rozwiązania sieciowe.

Zachęcamy do zalogowania i korzystania także z innych usług, które wzbogacą i ułatwią Państwu codzienne korzystanie z samochodu.

Tak aktywują Państwo swoje usługi Mercedes me connect.

Tak aktywują Państwo swoje usługi Mercedes me connect.

Każdy może dziś korzystać z komfortowych funkcji cyfrowych. Także Państwo. Wystarczy zarejestrować się na portalu Mercedes me. Po zalogowaniu dealer Mercedes-Benz powiąże Państwa konto użytkownika Mercedes me z Państwa pojazdem. Następnie można aktywować wybrane przez siebie ustawienia, aplikacje i usługi oraz je w dowolnej chwili dezaktywować. Bardzo elastycznie, według osobistych preferencji.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG.

Ośrodek AMG Driving Academy oferuje coś więcej niż tylko podróż czy program: tutaj można stać się członkiem najszybszej rodziny świata – społeczności osób o podobnych zainteresowaniach, w której odkryją Państwo swoje pasje i podzielą się doświadczeniami.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG.

Ośrodek AMG Driving Academy oferuje coś więcej niż tylko podróż czy program: tutaj można stać się członkiem najszybszej rodziny świata – społeczności osób o podobnych zainteresowaniach, w której odkryją Państwo swoje pasje i podzielą się doświadczeniami.

Gotowy na przeżycia bliskie granic. Pojazdem Mercedes-AMG GT badają Państwo w Akademii Jazdy AMG swoje osobiste granice.

AMG Driving Academy.

AMG Driving Academy.

Mercedes-AMG GT3 i Mercedes-AMG GT R czekają w boksach.

Na imprezach i treningach AMG Driving Academy spotykają Państwo osoby o podobnych zainteresowaniach, które również chcą zbadać swoje indywidulne granice i doznać przeżyć fascynujących osiągów. Imprezy AMG Driving Academy:

 • Impreza inauguracyjna AMG Experience
 • Bardziej wymagający trening rajdowy AMG Racetrack Training
 • Niezapomniane wspólne przeżycia rajdowe na AMG Emotion Tour
 • Eventy specjalne: AMG Special Events
 • Treningi w trudnych warunkach atmosferycznych podczas AMG Winter Sporting

Więcej o Mercedes-AMG.

Interesujący wgląd do ekskluzywnego AMG Private Lounge i dalsze tematy związane z Mercedes-AMG.


Więcej o Mercedes-AMG.

Interesujący wgląd do ekskluzywnego AMG Private Lounge i dalsze tematy związane z Mercedes-AMG.

AMG Private Lounge


AMG Private Lounge.

Zapraszamy do członkostwa w AMG Private Lounge ‒ naszej ekskluzywnej społeczności internetowej dla kierowców samochodów AMG, którzy cenią sobie rzemieślniczą precyzję i pierwszorzędne osiągi Mercedes-AMG.

 

AMG Private Lounge


AMG Private Lounge.

Zapraszamy do członkostwa w AMG Private Lounge ‒ naszej ekskluzywnej społeczności internetowej dla kierowców samochodów AMG, którzy cenią sobie rzemieślniczą precyzję i pierwszorzędne osiągi Mercedes-AMG.

 

Film przedstawia zalety ekskluzywnego członkostwa w AMG Private Lounge. Jako właściciel modelu Mercedes-AMG GT należysz do wybranego grona beneficjentów.
Zobacz ponownie

Członkowie mają dostęp do informacji dla wtajemniczonych, newsów i atrakcyjnych ofert. Tu mogą Państwo nawiązać kontakt z podobnie myślącymi entuzjastami AMG oraz cieszyć się marką AMG w ramach społeczności AMG.

Racing Stories


Racing Stories.

Odkryj sportowe DNA modelu Mercedes-AMG GT.

Racing Stories


Racing Stories.

Odkryj sportowe DNA modelu Mercedes-AMG GT.

Zdjęcie przedstawia widok z przodu modelu Mercedes-AMG GT3, który wyjeżdża z zakrętu.
Zdjęcie przedstawia boczny widok przodu modelu Mercedes-AMG GT3 na torze wyścigowym.
Zdjęcie przedstawia bok Mercedesa AMG GT3, podczas przejazdu przy pustej trybunie.
Mercedes-AMG GT3 jedzie na torze wyścigowym i jest widoczny od przodu. Duży spojler tylny wystaje ponad dachem.
Zdjęcie przedstawia Mercedesa AMG GT3 podczas szybkiej jazdy z bocznej perspektywy tylnej z dużym spojlerem w centrum kadru.

Pretendent do tronu.

Z wysokiej jakości techniką sportów wyścigowych i spektakularnym designem gotowy do zwycięstwa.

Mercedes-AMG GT S Safety Car jedzie po torze wyścigowym i jest widoczny z bocznej perspektywy przedniej. Za kierownicą widać kierowcę w kasku.
Bernd Mayländer, kierowca Mercedes-AMG GT S Safety Car Formuły 1, opowiada na filmie, jakie zadania musi spełniać kierowca Safety Car.

Wysokowydajny sportowiec dla zapewniania maksimum bezpieczeństwa.

Z Formuły 1 do wyścigów DTM: Mercedes-AMG GT S jako Safety Car w wyścigach DTM.

Mercedes-AMG GT S Safety Car widoczny od tyłu na torze wyścigowym.
Mercedes-AMG GT S Safety Car stoi w garażu z włączonymi światłami ostrzegawczymi na dachu.

Zdjęcia i filmy


Zdjęcia i filmy Mercedesa-AMG GT.

Zdjęcia i filmy


Zdjęcia i filmy Mercedesa-AMG GT.

Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GT C podczas szybkiej jazdy.
Zdjęcie przedstawia tył żółtego modelu Mercedes-AMG GT S na ulicy.
Zdjęcie przedstawia imponujący przód zielonego modelu Mercedes-AMG GT R na torze wyścigowym.
Zdjęcie przedstawia przód żółtego modelu Mercedes-AMG GT S z bocznej perspektywy.
Zdjęcie przedstawia fascynujący przód modelu Mercedes-AMG GT R z żabiej perspektywy.
Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GT C podczas szybkiej jazdy, z bocznej, tylnej perspektywy.
Zdjęcie pokazuje żółty model Mercedesa-AMG GT S z lotu ptaka.
Zdjęcie przedstawia wyrazisty tył zielonego modelu Mercedes-AMG GT R z żabiej perspektywy.
Zdjęcie przedstawia widok z boku srebrnego Mercedesa AMG GT na tle miasta.
Zdjęcie przedstawia profil boczny żółtego Mercedesa AMG GT S podczas szybkiej jazdy.
Zdjęcie przedstawia widok przedni zielonego Mercedesa AMG GT R, jadącego po ulicy, z perspektywy lotu ptaka.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie koła kutego na zielonym modelu Mercedes-AMG GT R.
Zdjęcie przedstawia srebrnego Mercedesa AMG GT podczas szybkiej jazdy po mieście.