Pakiet Advanced Plus.

Drugi stopień wyposażenia Twojego EQB.

Pakiet Advanced Plus.

Drugi stopień wyposażenia Twojego EQB.

Zdjęcie przedstawia półkę do bezprzewodowego ładowania w podręcznym schowku z przodu w konsoli środkowej modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

System bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych.

Czas jazdy staje się czasem ładowania - jednym ruchem ręki umieszczasz swój smartfon na jego stałym miejscu na podręcznej półce, gdzie następuje jego bezprzewodowe ładowanie. Niezależnie od modelu i marki ładowane są bezprzewodowo wszystkie kompatybilne smartfony.

Zdjęcie przedstawia automatyczną klimatyzację THERMOTRONIC w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Automatyczny układ klimatyzacji THERMOTRONIC.

THERMOTRONIC ustawia indywidualną temperaturę w dwóch strefach. Dzięki temu kierowca i pasażer obok mogą niezależnie od siebie regulować klimat wnętrza. Nie musisz przy tym wykonywać dodatkowej regulacji, bowiem wrażliwe czujniki rejestrują także zmieniające się warunki, jak np. promieniowanie słoneczne.

Zdjęcie symbolizuje pakiet komfortu KEYLESS-GO dla modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Pakiet komfortowy KEYLESS-GO.

Za pomocą pakietu komfortowego KEYLESS-GO uruchomisz silnik i zablokujesz pojazd w prosty sposób, nosząc kluczyk przy sobie. Funkcja HANDS-FREE ACCESS umożliwia całkowicie automatyczne i bezdotykowe otwieranie i zamykanie klapy przestrzeni bagażowej.

Zdjęcie przedstawia model EQB z rodziny Mercedes-EQ ze szczególnym uwzględnieniem systemu nagłaśniającego.

Zaawansowany system nagłaśniający.

System nagłaśniający jeszcze bardziej zwiększy Twoją radość z jazdy. Idealnie dostosowany do wnętrza system głośników umożliwia przy tym dynamiczne odtwarzanie muzyki.

Zdjęcie przedstawia duży, całkowicie cyfrowy wyświetlacz wskaźników o dużej rozdzielczości w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

W pełni cyfrowy wyświetlacz wskaźników.

Poprzez będący częścią kokpitu szerokoekranowego w pełni cyfrowy wyświetlacz tablicy wskaźników możesz z łatwością kontrolować wszystkie ważne informacje i wskaźniki pojazdu.

Zdjęcie przedstawia wyświetlacz multimedialny o przekątnej ekranu 26 cm (10,25") w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Wyświetlacz multimedialny.

Również element kokpitu szerokoekranowego: 10,25-calowy wyświetlacz multimedialny z obsługą dotykową prezentuje treści multimedialne w najwyższej jakości obrazu.

Zdjęcie przedstawia model EQB z rodziny Mercedes-EQ ze szczególnym uwzględnieniem lusterka bocznego.

Pakiet lusterek.

Po elektrycznym złożeniu lusterek zewnętrznych jednym naciśnięciem przycisku samochód przybiera bardziej smukłą sylwetkę. Poza tym lusterka zewnętrze i lusterko wewnętrzne - rejestrując przeszkadzające światła reflektorów z tyłu pojazdu - automatycznie się ściemniają.

Zdjęcie przedstawia wizualizację pakietu parkowania z kamerą cofania w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Pakiet parkowania z kamerą cofania.

Dzięki temu pakietowi zmieścisz się nawet w wąskie miejsca parkingowe. Aktywny asystent parkowania z systemem PARKTRONIC wyszukuje właściwe miejsce parkingowe, a następnie asystuje podczas parkowania. Ponadto kamera cofania dająca przegląd sytuacji z tyłu pozwala uniknąć kosztownych napraw blacharskich.

Zdjęcie przedstawia wizualizację asystenta martwego pola w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Asystent martwego punktu.

Asystent martwego punktu ostrzega optycznie i akustycznie przed niebezpieczeństwem kolizji bocznej z innymi uczestnikami ruchu znajdującymi się w martwym punkcie. System pozostaje czujny także po zakończeniu jazdy i ostrzega Cię, jeśli otworzysz drzwi w niewłaściwym momencie.