Rejestracja EQC


Kilka wstępnych informacji na temat nowego EQC.

Rejestracja EQC


Kilka wstępnych informacji na temat nowego EQC.

Zdjęcie przedstawia Mercedesa EQC

Oczekiwany z najwyższym napięciem: nowy EQC. Podczas gdy pierwszy elektryczny SUV Mercedes-Benz nieprzerwanie poddawany jest testom mocy w specjalnych warunkach terenowych, postanowiliśmy już teraz ujawnić kilka szczegółów. Bądź jedną z pierwszych osób, które poznają nowego EQC i stań się częścią zelektryzowanego świata EQ. Jak to zrobić, dowiesz się poniżej.

Po zarejestrowaniu otrzymujesz regularnie ekskluzywne informacje na temat EQC - w pierwszej kolejności. Daj się zainspirować, ciesz się elektryzującymi obrazami i dziel się z nami swoimi wrażeniami.

Rejestracja EQC


Rejestracja EQC.

Zanim EQC trafi do produkcji, chcemy Cię z nim zapoznać i przekazać garść ekskluzywnych informacji. Przygotujemy Cię na elektryczną mobilność.

Rejestracja EQC


Rejestracja EQC.

Zanim EQC trafi do produkcji, chcemy Cię z nim zapoznać i przekazać garść ekskluzywnych informacji. Przygotujemy Cię na elektryczną mobilność.

Pytania i odpowiedzi


Pytania i odpowiedzi.

Pytania i odpowiedzi


Pytania i odpowiedzi.

  • Co to jest Mercedes me ID?

   Co to jest Mercedes me ID?

   Mercedes me ID umożliwia centralny dostęp do usług Mercedes-Benz, Daimler oraz naszych partnerów kooperacyjnych.

   Dzięki Mercedes me ID otrzymujesz centralny dostęp, przez który możesz się zalogować do naszych usług oraz centralny profil, w których możesz zmodyfikować swoje dane.

   Stale ulepszamy dla Ciebie Mercedes me ID, a w przyszłości coraz więcej usług będzie wspierało Mercedes me ID.

   Kliknij tutaj, aby przejść do najczęściej zadawanych pytań na temat Mercedes me ID.

  • Kiedy moja rejestracja staje się skuteczna?

   Kiedy moja rejestracja staje się skuteczna?

   Twoja rejestracja jest ważna bezpośrednio po skutecznym zakończeniu procesu rejestracji.

  • Jak mogę później dokonać zmian moich osobistych danych?

   Jak mogę później dokonać zmian moich osobistych danych?

   W osobistym obszarze logowania w każdej chwili można zmodyfikować istniejące dane osobowe. W tym celu należy się po prostu zalogować za pomocą danych dostępu. Pobierz swoje dane i odpowiednio je zmodyfikuj.

  • Jaka procedura bezpieczeństwa jest stosowana przy przekazywaniu moich danych firmie Mercedes-Benz?

   Jaka procedura bezpieczeństwa jest stosowana przy przekazywaniu moich danych firmie Mercedes-Benz?

   Wszystkie procesy wprowadzania danych osobowych do formularza i przekazywania ich firmie Mercedes-Benz są zabezpieczone. Szyfrowanie danych odbywa się metodą SSL (Secure Socket Locket Protocol), będącą światowym standardem w przekazywaniu danych między nadawcą a odbiorcą.
   Ponadto: zaszyfrowany protokół SSL obrazuje symbol zamkniętej kłódki po lewej stronie paska adresowego.

  EQC 400 4MATIC: średnie zużycie energii elektrycznej: 22,3 kWh/100 km: średnia emisja CO2: 0 g/km. Dane tymczasowe.<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia&nbsp;energii elektrycznej obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>