Citan | Samochody dostawcze Mercedes-Benz

Nowy Citan. Gigantyczny potencjał.

Mały samochód dostawczy o dużych możliwościach.

Dzięki typowemu dla marki wzornictwu i ergonomicznemu wnętrzu, w którym łatwo się odnaleźć, nowy Citan prezentuje się jak prawdziwy pojazd marki Mercedes-Benz. Wsiądź i odkryj możliwości nowego systemu multimedialnego MBUX (Mercedes-Benz User Experience) i inteligentnych rozwiązań z zakresu łączności. Podczas jazdy kierowca może uzyskać wsparcie licznych przewidujących systemów wspomagających. Nowością są dwie linie wyposażenia BASE i PRO, za pomocą których możesz wyposażyć ten kompaktowy samochód dostawczy zgodnie ze swoimi potrzebami. To tylko kilka z nowych rozwiązań. Dowiedz się więcej!

eCitan: nowy członek rodziny eVans.

Napęd elektryczny dla wszystkich wersji nadwoziowych samochodów dostawczych Mercedes-Benz Vans.

W drugim półroczu 2022 roku w sprzedaży pojawi się eCitan - nowy Citan z napędem wyłącznie elektrycznym. Zasięg maksymalny liczony według normy WLTP wynosić będzie 285 kilometrów. Tym samym będzie on zgodny z potrzebami klientów często używających tego modelu do świadczenia usług kurierskich i dostawczych w obszarach miejskich. Na stacjach szybkiego ładowania prądem stałym będzie można naładować akumulator w ciągu 40 minut do poziomu 80 procent.

Duży plus: wersja elektryczna nowego Citana nie będzie posiadała ograniczeń w wymiarach przestrzeni ładunkowej oraz ładowności w porównaniu z modelami spalinowymi. Dla modelu eCitan jako opcjonalnie wyposażenie dostępny będzie także hak holowniczy.

Nowy system multimedialny MBUX.

Wyposażenie z zakresu informacji i rozrywki w nowym Citanie obejmuje rozwiązania na prawie każdą okazję: chcesz szybciej dotrzeć do celu dzięki aktualnym informacjom o ruchu drogowym i naładować bezprzewodowo swoje urządzenie mobilne? A może chcesz obsługiwać opcjonalny system multimedialny MBUX za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości, przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej lub poleceń głosowych? Wszystko jest możliwe. Nowością są również usługi łączności Mercedes me, które otwierają niemal nieograniczone możliwości w dziedzinie informacji i rozrywki oraz dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa w małym samochodzie dostawczym.
Citan, MBUX
 • System multimedialny MBUX, 7 cali

  System multimedialny MBUX, 7 cali

  Na ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 7 cali można obsługiwać system multimedialny tak, jak przyzwyczaiły Cię do tego urządzenia mobilne. Inna możliwość wprowadzania danych: przyciski na kierownicy wielofunkcyjnej.
 • Integracja smartfona

  Integracja smartfona

  Dzięki integracji smartfona możesz uzyskiwać za pomocą systemu multimedialnego dostęp do wybranych aplikacji na przenośnym urządzeniu końcowym.
 • Złącze USB typu C

  Złącze USB typu C

  Złącze USB typu C to zintegrowane złącze do mediów, dzięki któremu można np. słuchać w pojeździe muzyki ze smartfona.
 • Obsługa głosowa

  Obsługa głosowa

  Wystarczy wypowiedzieć hasło „Hej Mercedes”, aby uruchomić kompleksową obsługę głosową i w ten sposób wygodnie sterować systemem multimedialnym.

Najważniejsze zalety nowego Citana.

Citan, ATTENTION ASSIST

 • System ATTENTION ASSIST

Citan, relingi dachowe ze zintegrowanym stelażem pod bagażnik dachowy

 • Relingi dachowe ze zintegrowanym stelażem pod bagażnik dachowy

Citan, system bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

System bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

Lorem Ipsum