Citan | Samochody dostawcze Mercedes-Benz

Nowy Citan. Gigantyczny potencjał.

Nowy Citan: zwycięzca międzynarodowego plebiscytu Van of the Year Award 2022.

Mercedes-Benz Citan wyznacza standardy: jego zalety w kategoriach efektywności, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska przekonały 25-osobowe jury plebiscytu. Członkowie jury, dziennikarze branżowi z prawie wszystkich krajów europejskich i Rosji, przetestowali i ocenili 14 nowych modeli w segmencie lekkich samochodów użytkowych. Jednogłośny werdykt: Citan na pierwszym miejscu!

Mały samochód dostawczy o dużych możliwościach.

Dzięki typowemu dla marki wzornictwu i ergonomicznemu wnętrzu, w którym łatwo się odnaleźć, nowy Citan prezentuje się jak prawdziwy pojazd marki Mercedes-Benz. Wsiądź i odkryj możliwości nowego systemu multimedialnego MBUX (Mercedes-Benz User Experience) i inteligentnych rozwiązań z zakresu łączności. Podczas jazdy kierowca może uzyskać wsparcie licznych przewidujących systemów wspomagających. Nowością są dwie linie wyposażenia BASE i PRO, za pomocą których możesz wyposażyć ten kompaktowy samochód dostawczy zgodnie ze swoimi potrzebami. To tylko kilka z nowych rozwiązań. Dowiedz się więcej!

eCitan: nowy członek rodziny eVans.

Napęd elektryczny dla wszystkich wersji nadwoziowych samochodów dostawczych Mercedes-Benz Vans.

W drugim półroczu 2022 roku w sprzedaży pojawi się eCitan - nowy Citan z napędem wyłącznie elektrycznym. Zasięg maksymalny liczony według normy WLTP wynosić będzie 285 kilometrów. Tym samym będzie on zgodny z potrzebami klientów często używających tego modelu do świadczenia usług kurierskich i dostawczych w obszarach miejskich. Na stacjach szybkiego ładowania prądem stałym będzie można naładować akumulator w ciągu 40 minut do poziomu 80 procent.

Duży plus: wersja elektryczna nowego Citana nie będzie posiadała ograniczeń w wymiarach przestrzeni ładunkowej oraz ładowności w porównaniu z modelami spalinowymi. Dla modelu eCitan jako opcjonalnie wyposażenie dostępny będzie także hak holowniczy.

Nowy system multimedialny MBUX.

Wyposażenie z zakresu informacji i rozrywki w nowym Citanie obejmuje rozwiązania na prawie każdą okazję: chcesz szybciej dotrzeć do celu dzięki aktualnym informacjom o ruchu drogowym i naładować bezprzewodowo swoje urządzenie mobilne? A może chcesz obsługiwać opcjonalny system multimedialny MBUX za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości, przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej lub poleceń głosowych? Wszystko jest możliwe. Nowością są również usługi łączności Mercedes me, które otwierają niemal nieograniczone możliwości w dziedzinie informacji i rozrywki oraz dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa w małym samochodzie dostawczym.
Citan, MBUX
 • System multimedialny MBUX, 7 cali

  System multimedialny MBUX, 7 cali

  Na ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 7 cali można obsługiwać system multimedialny tak, jak przyzwyczaiły Cię do tego urządzenia mobilne. Inna możliwość wprowadzania danych: przyciski na kierownicy wielofunkcyjnej.
 • Integracja smartfona

  Integracja smartfona

  Dzięki integracji smartfona możesz uzyskiwać za pomocą systemu multimedialnego dostęp do wybranych aplikacji na przenośnym urządzeniu końcowym.
 • Złącze USB typu C

  Złącze USB typu C

  Złącze USB typu C to zintegrowane złącze do mediów, dzięki któremu można np. słuchać w pojeździe muzyki ze smartfona.
 • Obsługa głosowa

  Obsługa głosowa

  Wystarczy wypowiedzieć hasło „Hej Mercedes”, aby uruchomić kompleksową obsługę głosową i w ten sposób wygodnie sterować systemem multimedialnym.

Najważniejsze zalety nowego Citana.

Citan, system bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

System bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

Pakiet bezpieczeństwa aktywnego obejmuje cztery systemy asystentów, które powodują, że możesz się odprężyć.

Pakiet bezpieczeństwa aktywnego

Reflektory LED High Performance zapewniają większe bezpieczeństwo w ciemności oraz niepowtarzalny, wyrazisty wygląd przodu pojazdu.

Reflektory LED High Performance

Poznaj teraz Citana.

Ikona zamawiania jazdy testowej

Jazda testowa.

Przetestuj Citana w ruchu miejskim.
Dowiedz się więcej
Ikona wyszukiwania dealerów

Wyszukiwanie dealerów.

Znajdź dealera w swojej okolicy.
Dowiedz się więcej
Ikona konfigurowania pojazdu

Konfigurator.

Samodzielnie zaaranżuj swój pojazd.
Dowiedz się więcej
Citan
Umów się na jazdę testową lub zadaj pytanie produktowe.