Zabudowy

Zabudowy.

Zabudowy dla samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Dopasowane do Twojego Biznesu.

Dopasowanie samochodu do prowadzonej przez Ciebie działalności ma kluczowe znaczenie w codziennej pracy.

Dzięki sieci certyfikowanych firm zabudowujących, jesteśmy w stanie dostarczyć samochód, który spełni wszelkie potrzeby.

Najczęściej obsługiwane branże.

Poniżej znajdują się najczęściej obsługiwane branże w kwestii przygotowania samochodu ze specjalistyczną zabudową. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tych rozwiązań.  
  1. Budownictwo
  2. Transport chłodniczy i towarów
  3. Przewóz osób
  4. Przewóz osób niepełnosprawnych
  5. Służby interwencyjne i komunalne
  6. Logistyka i przesyłki kurierskie
  7. Serwis i warsztaty mobilne
Budownictwo.

Mercedes-Benz Sprinter z fabryczną skrzynią ładunkową, czy zabudowa typu wywrotka to idealne propozycje dla Klientów zajmujących się przewozem materiałów sypkich. Trwała konstrukcja zawieszenia, DMC do 5,5t, niezawodne i mocne silniki to jedne z ważniejszych zalet Sprintera. Dostępny w wersjach: Podwozie z podwójną kabiną – pozwalający na transport nawet 7 osób, czy Podwozie do zabudowy - pozwalający na tworzenie specjalistycznych zabudów, sprawia że użytkownik posiada pełnię komfortu podczas codziennej pracy.

Dodatkowo, w przypadku trudniejszych warunków terenowych, Sprinter jest dostępny również z napędem 4x4.

Transport chłodniczy i towarów.

Przewożąc produkty spożywcze trzeba polegać na niezawodności swojego pojazdu – dlatego samochody dostawcze Mercedes-Benz, zostały przygotowane do wszystkich okoliczności. Specjalistyczne zabudowy umożliwiają dostosowanie pojazdu dokładnie do Twoich potrzeb: izoterma i chłodnia z agregatem chłodniczym na Podwoziu, czy zabudowy typu chłodnia na Furgonie gwarantują szybką i świeżą dostawę nawet najbardziej wymagających produktów.

W zależności od potrzeb, samochody dostępne są z napędem na przód, tył lub na cztery koła. Możliwość uzyskania dużych ładowności gwarantuje DMC do 5,5 t.

Przewóz osób.

Przewóz osób jest zajęciem niezwykle odpowiedzialnym. W rękach kierowcy codziennie leży bezpieczeństwo innych – klientów, gości hotelowych czy uczestników ważnych imprez. Długie i ekstradługie wersje nadwoziowe oferują zapas miejsca dla każdego. Komfortowe, uchylne fotele o wielu możliwościach konfiguracji gwarantują wygodę podróży nawet dla ośmiu pasażerów. Dzięki nowoczesnym systemom multimedialnym i wspomagania kierowcy, pojazd maksymalnie uprzyjemnia przejazd podróżującym, a kierowcy jego codzienną pracę.

Możliwość doboru wielu rodzajów zawieszenia, różnorodność wersji silnikowych i napędów. Fabrycznie przygotowane do przewozu osób Vito Tourer i Sprinter Tourer, czy możliwość zabudowania Sprintera Furgon sprawiają, że pojazdy te są idealnym rozwiązaniem dla transportu osobowego.
 

Przewóz osób niepełnosprawnych.

Niezależnie od tego, gdzie trzeba będzie pojechać - Vito Tourer oraz Sprinter Tourer umożliwią Ci wygodną i bezpieczną podróż. Trzy linie wyposażenia Vito, pozwolą optymalnie dopasować wnętrze pojazdu do Twoich potrzeb, sprawiając, że samochód będzie gotowy do nawet najbardziej wymagających zadań.

Vito dostępne w trzech wariantach długości nadwozia, w tym wersji ekstradługiej, która jest idealną propozycją jako samochód służący do przewozu osób niepełnosprawnych. Jej zalety to przede wszystkim duża przestrzeń bagażowa, lekka i łatwa w użyciu konstrukcja najazdów oraz komfortowa ilość miejsca dla nawet dziewięciu pasażerów.

Służby interwencyjne i komunalne.

Unikalna konstrukcja napędu 4x4 w połączeniu z możliwościami rozszerzenia o reduktor i automatyczną skrzynię biegów, znakomicie łączą znaczne możliwości terenowe z komfortem użytkowania pojazdu. Dodatkowo możliwe jest zastosowanie specjalnych branżowych rozwiązań – m.in. takimi rozwiązaniami jest moduł PSM (moduł do realizacji niestandardowych funkcji) lub Sprinter Podwozie bez kabiny kierowcy.

Sprinter dostępny w wielu wersjach, min. Podwozie z podwójną kabiną – pozwalający na transport nawet siedmiu osób, czy niekompletne Podwozie z kabiną, pozwalają na tworzenie specjalistycznych zabudów. 

Logistyka i przesyłki kurierskie.

Praca kierowcy niesie za sobą szereg wyzwań. Mercedes-Benz Sprinter przygotowany dla branży kurierskiej i logistycznej jest doskonałym narzędziem w codziennej pracy i w sposób znaczący ułatwia jej wykonywanie.

Przemyślany system składanych półek w przestrzeni ładunkowej pozwala na wykorzystanie całej jej objętości - przy najróżniejszych gabarytach paczek. Dostępny przedni napęd ułatwia załadunek, a dodatkowe przeszklenia w dachu doświetlają wnętrze i ułatwiają odnalezienie przesyłek.

Kierowcy mają do dyspozycji inteligentny system obsługi urządzeń dodatkowych i fabryczną nawigację z Live Traffic Information. Modułowy system schowków, także pozwala na doskonałe dostosowanie do sposobu korzystania z pojazdu.

Dzięki szerokiemu wyborowi systemów multimedialnych i wspomagania, pojazd maksymalnie uprzyjemnia kierowcy jego codzienną pracę. Oferta obejmuje pięć różnych foteli kierowcy do wyboru, spełniających różnorodne oczekiwania w zakresie komfortu.

Serwis i warsztaty mobilne.

Porozrzucane narzędzia, wiele skrzynek i zbyt mało miejsca w przestrzeni ładunkowej? To już przeszłość - Vito i Sprinter wyposażone w zabudowy warsztatowe wyróżniają się wyjątkowo dużą ilością miejsca.

Dodatkowo charakteryzują się praktycznymi opcjami wyposażenia: wykładziną z tworzywa sztucznego o zoptymalizowanej masie, czy lekkimi konstrukcjami regałowymi, które uczynią Twoje miejsce pracy w pełni ergonomicznym i funkcjonalnym.

Opcjonalne podparcie palety w stopniu przy drzwiach przesuwnych (Sprinter), stabilizujące ładunek np. na zakrętach, gwarantuje efektywniejsze zabezpieczenie materiałów.

Konfigurator samochodów dostawczych

Branżowe oferty specjalne

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami specjalnymi
Promocje i akcje specjalne
Konfigurator samochodów dostawczych

Konfigurator.

Dostosuj samochód dostawczy do swoich indywidualnych wymagań.
Rozpocznij konfigurowanie