Marco Polo | Samochody kempingowe Mercedes-Benz

Marco Polo. Twój mobilny kemping.

Teraz Twój ruch.

Konfigurator

Wyznaczający trendy system informacyjno-rozrywkowy.

Poprzez MBUX (Mercedes-Benz User Experience) Marco Polo udostępnia system multimedialny, który spełnia praktycznie wszystkie życzenia. Ten inteligentny, modułowy system jest intuicyjny w obsłudze i może być indywidualnie rozszerzany o kolejne funkcje: od integracji smartfona przez obsługę głosową po nawigację1 Mercedes-Benz. Jazdę uprzyjemnia ponadto wyłącznie w Marco Polo w pełni zintegrowana aplikacja MBAC (Mercedes-Benz Advanced Control), ponieważ pozwala na sterowanie wszystkimi ważnymi funkcjami kempingowymi. Zakres świadczeń MBUX obejmuje również standardowe oraz opcjonalne usługi Mercedes me connect.

MBUX i MBAC

Jeszcze nigdy kierowca nie był w takim stopniu połączony z pojazdem: systemy MBUX i MBAC oferują całkowicie nowe możliwości odczytywania informacji i sterowania funkcjami pojazdu – także za pomocą aplikacji na ekranie smartfona.

Nawigacja MBUX

Przez dotyk do celu: obsługa na ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości jest łatwa, a Marco Polo sam wskaże Ci najlepszą drogę do celu.

Aplikacja Mercedes me

Systemem MBUX można sterować również za pomocą aplikacji. Jest to rozwiązanie szczególnie praktyczne np. wtedy, gdy użytkownik chce zdalnie sprawdzić poziom płynów w pojeździe.

MBAC: podróżowanie w bardziej inteligentny sposób

Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) umożliwia wygodne sterowanie ważnymi komponentami elektrycznymi znajdującymi się w samochodzie kempingowym, na przykład ogrzewaniem, szklanym dachem przesuwnym i lodówką turystyczną, oraz wyświetlanie pomocnych informacji.

Aplikacja MBAC

Dzięki aplikacji MBAC ważne informacje o wyposażeniu kempingowym pojazdu widoczne są także na ekranie smartfona. W ten sposób przed rozpoczęciem podróży można łatwo sprawdzić, czy pojazd jest gotowy do wyruszenia w trasę.

1

Tylko w połączeniu z modułem komunikacyjnym (LTE) dla usług cyfrowych. Dostępność modułu komunikacyjnego (LTE) jest tymczasowo ograniczona dla niektórych pojazdów ze względu na ograniczenia w dostawach komponentów. Należy pamiętać, że usługi Mercedes me connect, w tym system połączeń alarmowych (eCall), nie są dostępne w pojazdach, których dotyczy ten problem. Aktualne informacje dostępne są u Twojego dealera Mercedes-Benz.

AIRMATIC: bez wątpienia najwyższy komfort jazdy.

Komfort

Zawieszenie pneumatyczne dopasowuje się automatycznie do aktualnej sytuacji na drodze oraz stanu nawierzchni, zapewniając najwyższy komfort jazdy w każdej sytuacji.

Niezależność

Niezależnie od tego, czy jesteś na autostradzie, czy rozjeżdżonej polnej drodze – dzięki zawieszeniu pneumatycznemu AIRMATIC możesz cieszyć się komfortowymi i bezpiecznymi wrażeniami z jazdy.

Bezpieczeństwo

Dzięki zintegrowanej automatycznej regulacji poziomu nadwozie jest utrzymywane na tym samym poziomie także przy znacznym obciążeniu. Jest to kolejny czynnik zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy.

EDITION 2023. Każda podróż to czysta przyjemność.

EDITION 2023 łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby zarówno krótkie wycieczki, jak i długie podróże stały się niezapomnianym przeżyciem: atrakcyjne akcenty stylistyczne, takie jak np. lakier w kolorze sodalitowym niebieskim metalik i linia wyposażenia AMG, przemyślana dodatkowa przestrzeń do przechowywania i innowacyjna technologia zapewniająca jeszcze bardziej komfortową i bezpieczną jazdę.

Najważniejsze elementy:

  • Lakier niebieski sodalitowy metalik, opcjonalnie również biel kryształu górskiego metalik lub srebrny brylantowy metalik
  • Linia wyposażenia AMG
  • Inteligentny system oświetlenia ILS LED
  • Przyciemniona szyba przednia
  • Skórzana kierownica
  • System multimedialny MBUX z wyświetlaczem o przekątnej 10,25“

Dodaje jeszcze więcej klasy Twojej przygodzie.

Chcesz, by Twój samochód kempingowy był równie wyjątkowy co Twoje podróże? Dzięki specjalnemu wyposażeniu do trzech modeli Marco Polo możesz nadać pojazdowi indywidualny styl. Elementem wyjątkowo przykuwającym wzrok jest akwamarynowy materiał dachu podnoszonego. Jednak wspaniałe widoki są nie tylko od zewnątrz: przedni otwór w dachu podnoszonym pozwala podziwiać nowe widoki prosto z łóżka dachowego. Do materiału dachu podnoszonego dopasowane są folie dekoracyjne na boki pojazdu w czarnym matowym kolorze z akwamarynowymi akcentami. Są one dostępne w trzech różnych wzorach i rozmiarach, całkowicie wedle Twojego gustu.

Specjalne oklejenie

Do oklejenia boków pojazdu można wybrać trzy opcjonalne wzory w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami.

Otwór przedni w dachu podnoszonym

Dla jeszcze większego komfortu spania: oprócz otworów bocznych dach podnoszony jest dostępny także z dużym oknem przednim.

Kolorowy materiał dachu podnoszonego  

Materiał dachu podnoszonego jest w kolorze akwamarynowym, tak jak oklejenie pojazdu.

Dodatkowe, opcjonalne elementy

Do najważniejszych elementów wyposażenia należą otwierana elektrycznie klapa tylna EASY-PACK oraz oświetlenie Ambiente pod dolną krawędzią modułu kuchennego.

Poznaj teraz Marco Polo.

Ikona zamawiania jazdy testowej

Jazda testowa.

Wypełnij formularz i ruszaj.
Dowiedz się więcej
Ikona wyszukiwania dealerów

Wyszukiwanie dealerów.

Znajdź dealera w swojej okolicy.
Dowiedz się więcej
Ikona konfigurowania pojazdu

Konfigurator.

Samodzielnie zaaranżuj swój pojazd.
Dowiedz się więcej
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Twój nowy samochód jest bliżej niż myślisz.
Skorzystaj z Konfiguratora Online lub wyślij zapytanie o jazdę testową do Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz!
[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa i energii elektrycznej oraz emisjach CO₂ w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).