Marco Polo. Twój mobilny kemping.

Teraz Twój ruch.

Konfigurator

MBUX i MBAC: wyznaczają standardy w zakresie informacji i rozrywki oraz obsługi pojazdu.

MBUX to informacje, rozrywka i funkcje łączności sieciowej na pokładzie Twojego Marco Polo. Prostota systemu sprawia, że z łatwością opanujesz zasady obsługi, a modułowa konstrukcja umożliwia zakup wyłącznie tych funkcji, których potrzebujesz.

Wyłącznie dla pojazdów kempingowych dostępny jest system Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC). Umożliwia on sterowanie ważnymi funkcjami samochodu kempingowego oraz odczyt przydatnych informacji – przed podróżą, w czasie kempingu, czy też po jego zakończeniu. Także w obsłudze system jest elastyczny: sterowanie MBAC może odbywać się na ekranie dotykowym lub przy użyciu aplikacji na ekranie smartfona.

MBUX i Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

Systemy MBUX i MBAC oferują całkowicie nowe możliwości odczytywania informacji i sterowania funkcjami pojazdu kempingowego – za pomocą MBUX oraz na ekranie smartfona.

MBUX z ekranem dotykowym i nawigacją

Przez dotyk do celu: obsługa na ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości jest łatwa, a Marco Polo sam wskaże Ci najlepszą drogę do celu, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej.

Aplikacja Mercedes me

Pojazdem można sterować zawsze za pomocą aplikacji. Jest to rozwiązanie szczególnie praktyczne np. wtedy, gdy użytkownik chce zdalnie sprawdzić poziom płynów w pojeździe.

Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

MBAC umożliwia kontrolowanie nie tylko podstawowych funkcji pojazdu, ale też elementów zabudowy kempingowej. Wyświetlacz pokazuje uporządkowany przegląd opcji i zapewnia kontrolę całego pojazdu.

Aplikacja Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

 

Dzięki aplikacji MBAC ważne informacje o wyposażeniu kempingowym pojazdu widoczne są także na ekranie smartfona. W ten sposób przed rozpoczęciem podróży można łatwo sprawdzić, czy pojazd jest gotowy do wyruszenia w trasę.

System MBAC – funkcja sterowania dachem

 

Elektryczna obsługa dachu podnoszonego oznacza znaczne zwiększenie komfortu. Dzięki aplikacji MBAC można otwierać i zamykać dach za pomocą smartfona.

Niektóre usługi w ramach systemów MBUX i Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) wymagają wykupienia opcjonalnych płatnych usług, które można zamówić za pomocą Mercedes me.

Dodaje jeszcze więcej klasy Twojej przygodzie.  

Model specjalny ArtVenture.

Poczuj wolność i przeżyj przygodę z nowym modelem specjalnym ArtVenture. Dzięki trzem wzorom na boki pojazdu do wyboru w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami oraz akwamarynowemu materiałowi dachu podnoszonego możesz podróżować w jak najlepszym stylu. Dach podnoszony w modelu specjalnym ArtVenture ma oprócz tego duże przednie okno. Ponadto do dyspozycji jest dalsze wyposażenie w elementy stylizacyjne i poprawiające komfort, na przykład klapa tylna EASY-PACK. Czy to w Marco Polo, Marco Polo HORIZON czy też Marco Polo ACTIVITY: ten model specjalny zapewnia zawsze indywidualny wygląd.

Lakiery metalizowane

Model specjalny występuje w kolorach szarość grafitu metalik, szarość selenitu metalik oraz biel kryształu górskiego metalik.  

Kolorowy materiał dachu podnoszonego  

Materiał dachu podnoszonego jest w kolorze akwamarynowym, tak jak oklejenie pojazdu.  

Specjalne oklejenie  

Do oklejenia boków pojazdu można wybrać trzy opcjonalne wzory w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami.

Otwierane okno przednie w poszyciu dachu

Otwierane okno przednie w poszyciu dachu wpuszcza dużo świeżego powietrza pod dach podnoszony.  Okno otwierane jest w wygodny sposób za pomocą zamka błyskawicznego.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO₂ i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum