Marco Polo ACTIVITY. Podróżowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Teraz Twój ruch.

Konfigurator

Czas wolny i przyjemności życia.

Uniwersalny i ekonomiczny samochód kempingowy.

Porzuć codzienność, rozpocznij rekreację! Marco Polo ACTIVITY jest uniwersalnym i ekonomicznym samochodem rekreacyjnym dla rodzin i osób ceniących spontaniczność w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Dzięki praktycznemu, podnoszonemu dachowi i 3-osobowej kanapie z funkcją komfortowej leżanki powstanie tu błyskawicznie nawet pięć komfortowych miejsc do spania. Korzystając z maksymalnej wysokości wnętrza 2350 mm, obrotowych foteli komfortowych z przodu i rozkładanego stolika, macie zawsze do dyspozycji przytulne miejsce piknikowe. Marco Polo ACTIVITY jest równie uniwersalny pod względem wariantów napędu: dostępne są modele z napędem na koła tylne lub na wszystkie koła. Także w codziennej eksploatacji skorzystacie z jego zwrotności i nieprzekraczającej dwóch metrów wysokości, umożliwiającej parkowanie w typowych garażach.  

Najważniejsze zalety.

  1. Mieszkanie i spanie
  2. Funkcjonalność
  3. Napęd i układ jezdny
  4. Bezpieczeństwo
Relaks w drodze do celu.

Marco Polo ACTIVITY dowiezie Ciebie i Twoich pasażerów do celu podróży tak komfortowo i przyjemnie, jak to tylko możliwe – zarówno w czasie wolnym, jak i na co dzień. Podczas drogi automatyczna skrzynia biegów 9G-TRONIC1 wyręczy kierowcę w przełączaniu, wyróżniając się niezwykle łagodną zmianą biegów. Elektryczne okna uchylne lub opcjonalny dach przesuwny wpuszczą w razie potrzeby dodatkową ilość świeżego powietrza do pojazdu. W przypadku podróżowania przy niższych temperaturach zewnętrznych, o przyjemne ogrzanie wnętrza zadba opcjonalne dodatkowe ogrzewanie wodne lub powietrzne.

Towarzysz na dobre i na złe.

Marco Polo ACTIVITY to niezawodny towarzysz nie tylko w przeżywanych przygodach, ale także w codziennych zadaniach. Jego wnętrze wyróżnia się funkcjonalną, adaptacyjną organizacją przestrzeni i wieloma praktycznymi możliwościami przechowywania i załadunku. W pojemnej przestrzeni ładunkowej zmieszczą się rowery górskie, deski snowboardowe i wiele więcej. Jeśli okaże się to konieczne, można kilkoma ruchami przesunąć lub całkowicie wymontować 3-osobową kanapę.

Naturalny talent – również pod względem napędu.

Marco Polo ACTIVITY konsekwentnie zmierza drogą ku efektywności. W ten sposób Mercedes-Benz odpowiedzialnie współtworzy przyszłościowe rozwiązania, ponieważ ich wersje silnikowe spełniają wymogi klasy emisji spalin Euro 6d-TEMP. Niezależnie od celu podróży – dzięki mocnym i paliwooszczędnym silnikom oraz innowacyjnej technologii BlueEFFICIENCY będziesz podróżować efektywnie, nie rezygnując z komfortu i dynamiki jazdy.

Bezpiecznie do celu każdej podróży.

Niezależnie od przebiegu trasy – dzięki standardowemu systemowi ATTENTION ASSIST i asystentowi bocznego wiatru, Wasza podróż upłynie pod znakiem bezpieczeństwa. Wzorcowe już bezpieczeństwo zwiększą dodatkowo innowacyjne opcjonalne systemy wspomagania i bezpieczeństwa, np. system COLLISION PREVENTION ASSIST, asystent utrzymania pasa ruchu i asystent martwego punktu oraz inteligentny system oświetlenia ILS LED i asystent świateł drogowych Plus. Dzięki nim Marco Polo ACTIVITY staje się pojazdem nowoczesnym w swej klasie, pozwalając Wam delektować się każdą jazdą.

1

Automatyczna skrzynia biegów 9G-TRONIC jest dostępna jako wyposażenie dodatkowe.

Spanie. Strefa relaksu.

Wygodne miejsca do spania nawet dla pięciu osób.

Czy to w podróży, w czasie wolnym, czy na co dzień – Marco Polo ACTIVITY umożliwia krótszy lub dłuższy wypoczynek nawet na pięciu miejscach do spania. Pod podnoszonym dachem przygotowano przestronne i przyjemne miejsce do spania dla dwóch osób. Nadzwyczaj ergonomiczne są punktowo elastyczne elementy sprężynujące pod materacem piankowym. Na dole, na rozłożonej 3-osobowej kanapie z przedłużeniem powstaje duża i równa powierzchnia do leżenia nawet dla trzech kolejnych osób. Dostępne na życzenie barwione na czarno szyby z tyłu chronią przed wzrokiem ciekawskich i zbyt jasnym światłem.

Mieszkanie. Uniwersalna przestrzeń.

Doskonale dopasowany do urozmaiconego życia.

Odległe cele czy niewielkie wypady – w Marco Polo ACTIVITY znajdziecie przestrzeń do uniwersalnego wykorzystania. Obrócone do tyłu komfortowe fotele kierowcy i pasażera z przodu tworzą z tyłu przytulny kącik wypoczynkowy z rozkładanym stolikiem ‒ do jedzenia, grania lub planowania. Inteligentne rozwiązania szczegółowe – na przykład wyjmowane uchwyty na kubki oraz elektrycznie uchylane okna z tyłu – uprzyjemniają pobyt we wnętrzu. A pojemna przestrzeń ładunkowa pomieści dużą ilość bagażu oraz sprzętu sportowego czy rekreacyjnego.

Multimedia. Bezpośrednie połączenie.

Nowoczesne systemy audio na życzenie zapewniają doskonałe połączenie w Marco Polo ACTIVITY. Dzięki interfejsowi Bluetooth® można telefonować w pojeździe z wykorzystaniem funkcji głośnomówiącej, wyświetlać SMS-y i odtwarzać muzykę. Najwyższej klasy model Audio 40 można intuicyjnie obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości o przekątnej 7 cali. Szybka nawigacja na twardym dysku z wysokiej jakości wizualizacją topograficzną map 3D uwzględnia Live Traffic Information1, umożliwiając omijanie korków drogowych i skracanie czasów przejazdu. Audio 15 można na życzenie rozszerzyć za pomocą modułu nawigacyjnego Becker® MAP PILOT do wysokiej jakości systemu nawigacyjnego o intuicyjnej obsłudze, z wizualizacją map 2D i 3D.

Audio 40

Audio 10

Audio 15

System multimedialny z tyłu

 

Becker® MAP PILOT

1

Usługa Live Traffic Information (informacje o ruchu drogowym podawane w czasie rzeczywistym) jest dostępna zależnie od kraju.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum