Marco Polo ACTIVITY. Podróżowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak różnorodny, jak życie.

Konfigurator

Czas wolny i przyjemności życia.

Uniwersalny i ekonomiczny samochód rekreacyjny.

Porzuć codzienność, rozpocznij rekreację! Marco Polo ACTIVITY jest uniwersalnym i ekonomicznym samochodem rekreacyjnym dla rodzin i osób ceniących spontaniczność w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Dzięki praktycznemu, podnoszonemu dachowi i 3-osobowej kanapie z funkcją komfortowej leżanki powstanie tu błyskawicznie nawet pięć komfortowych miejsc do spania. Korzystając z maksymalnej wysokości wnętrza 2350 mm, obrotowych foteli komfortowych z przodu i rozkładanego stolika, macie zawsze do dyspozycji przytulne miejsce piknikowe. Marco Polo ACTIVITY jest równie uniwersalny pod względem wariantów napędu: dostępne są modele z napędem na koła tylne lub na wszystkie koła. Także w codziennej eksploatacji skorzystacie z jego zwrotności i nieprzekraczającej dwóch metrów wysokości, umożliwiającej parkowanie w typowych garażach.

Najważniejsze zalety.

 1. Mieszkanie i spanie
 2. Bezpieczeństwo
Wiele dróg, jeden cel: więcej przygód.

W Marco Polo ACTIVITY żaden dzień nie jest taki, jak inne. Jego wnętrze wyróżnia się funkcjonalną, adaptacyjną organizacją przestrzeni i wieloma praktycznymi możliwościami przechowywania przedmiotów. Obrotowe komfortowe fotele kierowcy i pasażera z przodu, praktyczny, składany stolik, gniazda 12V i okna uchylne gwarantują, że spontaniczni odkrywcy nie będą musieli rezygnować z żadnych udogodnień nawet w oddaleniu od codzienności. Natomiast dzięki mechanicznemu dachowi podnoszonemu i wygodnej komfortowej leżance z opcjonalną matą, można cieszyć się nie tylko przyjemną wysokością wnętrza do 2350 mm, ale również błyskawicznie przekształcić Marco Polo ACTIVITY w samochód rekreacyjny nawet z pięcioma komfortowymi miejscami do spania.

Dużo przestrzeni dla bezpieczeństwa.

Niezależnie od przebiegu trasy – dzięki standardowemu systemowi ATTENTION ASSIST i asystentowi bocznego wiatru, Wasza podróż upłynie pod znakiem bezpieczeństwa. Wzorcowe już bezpieczeństwo zwiększą dodatkowo innowacyjne opcjonalne systemy wspomagania i bezpieczeństwa, np. aktywny asystent regulacji odległości DISTRONIC1, adaptacyjny asystent hamowania dla Marco Polo i Marco Polo HORIZON, COLLISION PREVENTION ASSIST dla Marco Polo ACTIVITY, asystent utrzymania pasa ruchu i asystent martwego punktu oraz inteligentny system oświetlenia ILS LED. Powyższe rozwiązania czynią samochody kempingowe Marco Polo pojazdami nowoczesnymi w swej klasie, pozwalając Wam i Waszym pasażerom delektować się każdą jazdą. Wysoki poziom bezpieczeństwa we wnętrzu tych pojazdów potwierdziła instytucja certyfikująca TÜV Rheinland, wyróżniając je znakiem jakości „Sprawdzona ochrona pasażerów”2.

1

Aktywny asystent utrzymania odległości DISTRONIC dostępny tylko do Marco Polo i Marco Polo HORIZON.

2

W ramach zdefiniowanego przez TÜV Rheinland przebiegu wypadku oceniano ochronę pasażerów samochodu przed ładunkiem oraz stabilność zamontowanych mebli. Podczas testu konstrukcja pojazdu pochłonęła siły oddziałujące w momencie zderzenia przy prędkości 56 km/h bez istotnych odkształceń we wnętrzu. Zamontowane elementy nie zostały uszkodzone, a drzwiczki mebli pozostały zamknięte.

Spanie. Strefa relaksu.

Wygodne miejsca do spania nawet dla 5 osób.

Czy to w podróży, w czasie wolnym, czy na co dzień – Marco Polo ACTIVITY umożliwia krótszy lub dłuższy wypoczynek nawet na pięciu miejscach do spania. Pod podnoszonym dachem przygotowano przestronne i przyjemne miejsce do spania dla dwóch osób. Nadzwyczaj ergonomiczne są punktowo elastyczne elementy sprężynujące pod materacem piankowym. Na dole, na rozłożonej 3-osobowej kanapie z przedłużeniem powstaje duża i równa powierzchnia do leżenia nawet dla trzech kolejnych osób. Dostępne na życzenie barwione na czarno szyby z tyłu chronią przed wzrokiem ciekawskich i zbyt jasnym światłem.

Wszystko, aby przyjemnie odpocząć.

 • Łóżko dachowe dla dwóch osób z powierzchnią do leżenia o wymiarach ok. 2,05 m x 1,13 m (obciążenie całkowite ok. 200 kg) i siatką ochronną
 • Wysokiej jakości, ergonomiczny materac piankowy do łóżka dachowego z punktowo elastycznymi elementami sprężynującymi, zapewniający dobrą wentylację i wysoki komfort snu
 • 3-osobowa kanapa z funkcją komfortowej leżanki dla maksymalnie 3 osób ‒ z przedłużeniem i powierzchnią do leżenia o wymiarach ok. 1,93 m x 1,35 m
 • Elektrycznie uchylane okna z tyłu, zapewniające dodatkową wentylację wnętrza
 • Zasłony zaciemniające z tyłu i z przodu, umożliwiające całkowite zaciemnienie wnętrza pojazdu
 • Atermiczne szyby we wszystkich oknach, na życzenie barwione na czarno szyby z tyłu

Mieszkanie. Uniwersalna przestrzeń.

Doskonale dopasowany do urozmaiconego życia.

Odległe cele czy niewielkie wypady – w Marco Polo ACTIVITY znajdziecie przestrzeń do uniwersalnego wykorzystania. Obrócone do tyłu komfortowe fotele kierowcy i pasażera z przodu tworzą z tyłu przytulny kącik wypoczynkowy z rozkładanym stolikiem ‒ do jedzenia, grania lub planowania. Inteligentne rozwiązania szczegółowe – na przykład wyjmowane uchwyty na kubki oraz elektrycznie uchylane okna z tyłu – uprzyjemniają pobyt we wnętrzu. A pojemna przestrzeń ładunkowa pomieści dużą ilość bagażu oraz sprzętu sportowego czy rekreacyjnego.

Wszystko na drogę.

 • Obrotowe komfortowe fotele dla kierowcy i pasażera z przodu, które podczas przerw można obracać do tyłu. Wraz z kanapą tylną stworzą wtedy przytulny kącik wypoczynkowy.
 • Rozkładany stolik z dwoma składanymi blatami, który można elastycznie przesuwać dzięki systemowi prowadnic. Gdy nie jest potrzebny, wystarczy go złożyć, chowając w podporze.
 • 3-osobowa kanapa z funkcją komfortowej leżanki z przedłużeniem, którą kilkoma ruchami można rozłożyć, tworząc powierzchnię do leżenia. Umożliwia ona ułożenie bagażu i jest elastycznie przesuwana na prowadnicach siedzeń.
 • 2 szuflady pod 3-osobową kanapą z funkcją komfortowej leżanki, umożliwiające na przykład schowanie kołder czy koców.