Marco Polo ACTIVITY | Samochody kempingowe Mercedes-Benz

Marco Polo ACTIVITY. Podróżowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Teraz Twój ruch.

Konfigurator

Czas wolny i przyjemności życia.

Uniwersalny i ekonomiczny samochód kempingowy.

Porzuć codzienność, rozpocznij rekreację! Marco Polo ACTIVITY jest uniwersalnym i ekonomicznym samochodem rekreacyjnym dla rodzin i osób ceniących spontaniczność w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Przy tym zachwyca za sprawą wszechstronnego wyposażenia standardowego oraz wielu opcjonalnych detali, które jeszcze bardziej zwiększają poziom bezpieczeństwa, komfort i radość z jazdy.

AIRMATIC: bez wątpienia najwyższy komfort jazdy.

Komfort

Zawieszenie pneumatyczne dopasowuje się automatycznie do aktualnej sytuacji na drodze oraz stanu nawierzchni, zapewniając najwyższy komfort jazdy w każdej sytuacji.

Niezależny

Autostrada czy wyboista droga polna: zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC potrafi dostosować układ jezdny do podłoża. Możliwa jest automatyczna regulacja tłumienia każdego koła.

Bezpiecznie

Dzięki zintegrowanej automatycznej regulacji poziomu nadwozie jest utrzymywane na tym samym poziomie także przy znacznym obciążeniu. Jest to kolejny czynnik zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dodaje jeszcze więcej klasy Twojej przygodzie.

Chcesz, by Twój samochód kempingowy był równie wyjątkowy co Twoje podróże? Dzięki specjalnemu wyposażeniu do trzech modeli Marco Polo możesz nadać pojazdowi indywidualny styl. Elementem wyjątkowo przykuwającym wzrok jest akwamarynowy materiał dachu podnoszonego. Jednak wspaniałe widoki są nie tylko od zewnątrz: przedni otwór w dachu podnoszonym pozwala podziwiać nowe widoki prosto z łóżka dachowego. Do materiału dachu podnoszonego dopasowane są folie dekoracyjne na boki pojazdu w czarnym matowym kolorze z akwamarynowymi akcentami. Są one dostępne w trzech różnych wzorach i rozmiarach, całkowicie wedle Twojego gustu.

Specjalne oklejenie

Do oklejenia boków pojazdu można wybrać trzy opcjonalne wzory w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami.

Otwór przedni w dachu podnoszonym

Dla jeszcze większego komfortu spania: oprócz otworów bocznych dach podnoszony jest dostępny także z dużym oknem przednim.

Kolorowy materiał dachu podnoszonego 

Materiał dachu podnoszonego jest w kolorze akwamarynowym, tak jak oklejenie pojazdu.

Dodatkowe, opcjonalne elementy

Do najważniejszych elementów wyposażenia należą otwierana elektrycznie klapa tylna EASY-PACK oraz oświetlenie Ambiente pod dolną krawędzią modułu kuchennego.

Poznaj teraz Marco Polo ACTIVITY.

Ikona zamawiania jazdy testowej

Jazda testowa.

Wypełnij formularz i ruszaj.
Dowiedz się więcej
Ikona wyszukiwania dealerów

Wyszukiwanie dealerów.

Znajdź dealera w swojej okolicy.
Dowiedz się więcej
Ikona konfigurowania pojazdu

Konfigurator.

Samodzielnie zaaranżuj swój pojazd.
Dowiedz się więcej
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Twój nowy samochód jest bliżej niż myślisz.
Skorzystaj z Konfiguratora Online lub wyślij zapytanie o jazdę testową do Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz!
[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa i energii elektrycznej oraz emisjach CO2 w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum