Usługi finansowe dla Twojego Marco Polo ACTIVITY: kredyt, leasing i serwis.

Odpowiednie finansowanie dla Twojego Marco Polo.

Przykładowa kalkulacja Lease&Drive 1% (finansowanie dla przedsiębiorstw).

Model pojazdu:

Marco Polo ACTIVITY 200 d

 

Cena sprzedaży netto od: 166 200 PLN
Wpłata wstępna netto: 10%
Okres trwania umowy: 48 miesięcy
Roczny przebieg pojazdu 25 000 km
Miesięczna opłata leasingowa netto od: 2 044 PLN
Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 10% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 25 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Skorzystaj z kalkulatora rat, aby zobaczyć inne oferty finansowania.

Nasze zadanie: troska o sprawne działanie Twojego Marco Polo ACTIVITY.

U swego boku masz partnera ‒ serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność.

Service24h Mercedes-Benz i MobiloVan.

Gdyby jednak doszło kiedyś do jakiejś awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli specjalistyczny Service24h Mercedes-Benz. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz MobiloVan1.

1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji dla modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY. Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.

Lorem Ipsum