Usługi finansowe dla Twojego Marco Polo HORIZON: kredyt, leasing i serwis.

Nasze zadanie: troska o sprawne działanie Marco Polo HORIZON.

U swego boku masz partnera ‒ serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność.

Umowa Serwisowa Mercedes-Benz.

Samochód dostawczy to ważny motor Twojego sukcesu. Jeśli jest w ruchu, biznes się kręci. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz możesz mieć pewność, że tak też pozostanie.

Service24h i MobiloVan.

Gdyby doszło kiedyś do awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli Mercedes-Benz Service24h. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz MobiloVan1.

1

Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji dotyczy modeli Klasy V, X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON. W odniesieniu do wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.01.2012 r. Mobilo obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat. W przypadku modelu Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY obowiązują usługi Mercedes-Benz MobiloVan w każdorazowo aktualnej wersji.