Usługi finansowe dla Twojego Marco Polo: kredyt, leasing i serwis.

Odpowiednie finansowanie dla Twojego Marco Polo.

Przykładowa kalkulacja Lease&Drive 1% (finansowanie dla przedsiębiorstw).

Model pojazdu:

Marco Polo 220d

Cena sprzedaży netto od: 210 400 PLN
Wpłata wstępna netto: 5%
Okres trwania umowy: 48 miesięcy
Roczny przebieg pojazdu 25 000 km
Miesięczna opłata leasingowa netto od: 2 588 PLN
Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 5% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 25 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Skorzystaj z kalkulatora rat, aby zobaczyć inne oferty finansowania.

Nasze zadanie: troska o sprawne działanie Marco Polo.

U swego boku masz partnera ‒ serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność.

Service24h Mercedes-Benz i Mobilo.

Gdyby doszło kiedyś do awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli Mercedes-Benz Service24h. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz Mobilo1 

1

Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji dotyczy modeli Klasy V, X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON. W odniesieniu do wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.01.2012 r. Mobilo obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat. W przypadku modelu Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY obowiązują usługi Mercedes-Benz MobiloVan w każdorazowo aktualnej wersji.

Lorem Ipsum